Millie Bobby Brownova čas 100 Spočiatku ju takmer opustila v slzách

Keď Millie Bobby Brown v utorok večer vstúpila do slávnosti Time 100 Gala, urobila tak, keď robil históriu. 14-ročný Cudzie veci herečka je najmladšia osoba, ktorá sa vôbec cení v zozname Time 100.

Keď sa zmiešala s inými honoremi ako Gretou Gerwigovou a študentmi z Parkland High School, odzrkadľovala sa na tom, čo je pre ňu menovaná ako taký ovplyvňujúci vplyv – a ako reagovala na jej čas 100 hold, ktorú napísal jej priateľ a herec Aaron Paul.

“Bola som skoro v slzách,” povedala V štýle exkluzívne. “Bol som v mojom oblečení pre prehliadku, čítal som to a bol taký milý a tak milý, milujem ho, je úžasný.”

Millie Bobby Brown lead
ANGELA WEISS

Zatiaľ čo dvaja priatelia nekonali v niečom spoločne, získali slávu prostredníctvom svojich úspešných televíznych relácií: Brown in Cudzie veci a Paul v Zlomené zlé. Dokonca aj s rôznymi zázemím a vekom (Pavol je o 24 rokov starší), Brown povedal, že sa okamžite spojili cez zmrzlinu.

“V skutočnosti sme urobili interview asi rok a pol, pred dvoma rokmi a potom sme sa raz stretli na zmrzlinách,” povedal Brown. “Napísali sme:” Poďme sa stretnúť v salóne zmrzliny! ” celú rodinu, priniesol jeho, a my sme zostali v kontakte a odvtedy sme sa stretli. “

Blahoželám mojim (falošným) adoptovaným rodičom. Táto krásna dievčatko je uvítaná na svete s 2 úžasne, milými a nádhernými ľuďmi, ktoré vás povstanú do krásnej osoby, akou je vaša sestra (ja), nemôžem čakať na stretnutie s tebou a držať vás. Miluj obaja a blahoželám @ laurenpaul8 a @ glassofwhiskey ❤️

Príspevok zdieľaný Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown)

Z jeho strany sa Paul odrazil na tom zmrzlinovom výlete s podobným teplo. Vo svojom hold k nej pre čas 100, napísal o chvíli, keď sa stretli a jeho obdiv pre Brown.

SÚVISIACE: Čas 100 slávnostný červený koberec dominovali Hollywoodské páry

“V momente, keď sme začali hovoriť, uvedomil som si, že sme v nesprávnom prostredí, myslela som si, že je 12, dostaneme zmrzlinu … Možno to bolo už 12 rokov, ale jej duch a myseľ boli nadčasové. žena hovorila z jej cherubínovej tváre.To bolo ako hovoriť s budúcim mentorom s perspektívou a základom, o ktorom som mohol len snívať v tom veku.Ale v každom veku, ak som čestný, “napísal Paul.

VIDEO: Millie Bobby Brown Nemôžem veriť Cardi B Nie je na slávnostnom stretnutí TIME100

“Možno to je dôvod, prečo je taký mimoriadny herec, akosi rozumie ľudskej skúsenosti, ako keby žila už tisíc rokov, som hrdý na to, že som ju poznal, aby som jej zavolal kamarátovi, aby som ju zavolal mojej adoptovanej dcére.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 65

map