Milo Ventimiglia nemal žiadnu predstavu, je neuveriteľne sexy, kým sme ho nepovedali

Skutočne som nikdy nevedel, kto Milo Ventimiglia bol, kým som ho nevidel na niekoľkých prívesoch na prvé obdobie Toto sme my-košeľu. , Do čerta! ‘ Myslel som. “Kto je ten super hubatý kus s bradou vedľa Mandy Mooreovej?”

Ukázalo sa, že 40-ročný herec je predovšetkým 40, nie ako mid-to-late-twenties. A predtým, než sa zase zapne Toto sme my, ktorá sa dnes v noci vráti o 9.00 hod. ET na NBC, on hral v Gilmore Girl (okrem iného). On tiež nedávno spolupracoval s Timex na oslavu zbierky Fall 2017 hodinky značky a človek, vie človek nosiť hodinky.

Dostali sme sa s hercom v ukážke zbierky, kde sa premenil na podujatie oblečené v kanadskom smokingu. Namiesto toho, aby som sa ho opýtal, čo by mal očakávať v noci na jeho hitovej show Emmy, som nemohol pomôcť, ale opýtať sa presne na to, čo bolo v mojej mysli:

“Ste si vedomí, že ľudia si myslia, že ste tak “Toto je nás?” “Vtedy sa zasmial a ponúkol gentlemanskú a pokornú odpoveď. “Bol som si vedomý? Nevedel som o tom. To je však veľmi milé, “povedal.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Manželka televízie Mandy Moore Milo Ventimiglia hovorí o svojej snúbele

“Ale oni musia vedieť, že mi dávajú make-up, mi dávajú šaty, robia moje vlasy a tak je to všetko obraz,” pokračoval Ventimiglia trochu trápne.

SÚVISIACE VIDEA: “Toto je nás” Star Justin Hartley vydáva najromantickejšie gestá všetkých čias

 

Pokiaľ ide o to, ako udržiava svoju tónovanú postavu, je to jednoduché: “Pokúšam sa udržať si pravidelné v telocvični, aktívnejšia ako ľudská bytosť. Niekedy sa rozhodnem chodiť po schodiskách namiesto toho, aby som použil eskalátor. “

Tam ho máte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 90

map