Milujeme túto teľkú konšpiračnú teóriu, že manžel Anne Hathaway je vlastne Shakespeare

Je tu niekedy zlý čas na teóriu hlúpych celebrít o sprisahaniach? 

V dnešných “tak hlúpych, že sa nemôžeme dostať”, predstavujeme: Manžel Anny Hathawayovej: Vlastne William Shakespeare Reinkarnate?

OK, počuj nás (internet) von. Ako dlho zdôrazňujú študenti v mnohom sedemčlennej triede angličtiny, Anne Hathaway je meno 35-ročného Denníky princeznej hviezda (nezabudnite na svoje korene, Anne) a manželka básnika 16. storočia a dramatik William Shakespeare.

Ale príbeh sa ešte zhoršuje … Fanúšikovia sú presvedčení, že manžel Hathaway (“skutočné” meno Adam Shulman), ktorého sa v roku 2012 oženil, sa podobá Bardovi – a hoci je ťažké naozaj povedzme (všetko, čo máme, sú portréty, z ktorých väčšina sa veľmi líši vo vyobrazení spisovateľa), môžeme vidieť, čo hovoria o tejto podobe:

premiéra Of Neon's 'Colossal' - Arrivals
Steve Granitz / Getty Images
 Cobbe portrait of William Shakespeare (1564-1616), c1610.
Heritage Images / Getty Images

Súvisiace články: Anne Hathaway priznáva “Histórii zúrivosti”

Samozrejme, teória sa trochu odtrhla na Twittersphere, pričom používatelia racionalizovali “Shakespearov návrat” ako prostriedok na splnenie sľubu, že urobí Hathaway slávnou v jej ďalšom živote, alebo ako spôsob, ako sa vyrovnať s jeho zlým zaobchádzaním s jeho manželka, keď bol nažive.

Plausibility stranou, to nie je absolútne urobiť inak utečene? Požehnaj ťa, teoretici sprisahania.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − 55 =

map