Miranda Kerr pokrmy na svojej prvej zbierke pre Swarovski: “Chcel som, aby tieto diely boli nadčasové”

Miranda Kerrová je tvárou Swarovského od roku 2013 a teraz sa stáva viac za sebou v zákulisí. Model práve navrhol svoju prvú kolekciu pre značku šperkov, obsahujúcu symboly a tvary, ktoré nájde zmysluplné do náhrdelníkov, náramkov a náušníc za práve spustenú dovolenku, ktorá sa pohybuje od 69 dolárov do 299 dolárov. A aj keď je to určené pre sviatky, linka je teraz k dispozícii na stránkach swarovski.com a v obchodoch – čo znamená, že tento rok môžete získať skorý štart na darčekové nákupy (#goals). Kerr rozprával o kolekcii s V štýle začiatkom tohto týždňa, keď nám povedala, prečo sa podieľa na “projekte vášne”, čo znamenajú symboly a jej obľúbený syn.

“Chtěl som, aby sa šperky cítili osobne a mali za sebou zmysel,” povedal Kerr. A to znamenalo udržať si od nejakého príliš trendového. “Chcel som, aby tieto figúrky boli nadčasové,” dodala. “Bol som veľmi špecifický pri vyberaní tvarov a kameňov a každý kovový symbol má zámer za ním.”

Miranda Kerr - Swarovski - Embed - 2
Zdvorilosť

Napríklad vyššie uvedené Duo Pendant Wing náhrdelník (89 dolárov) “vyzerá tak ladne s malými krídlami, ktoré predstavujú pokračovanie so slobodou a silou,” povedal Kerr. Navyše, “je to krásna fialová a spôsob, akým dopadne na svetlo, sa mi cítil trochu anjelský.” Zatiaľ čo tento náhrdelník robí jemnejšie vyhlásenie, iné kúsky, ako napríklad “Duo Star Bracelet (149 dolárov) sú odvážnejšie. “Hviezda znamená nechať vaše svetlo svietiť, rovnako ako hviezda žiariaca jasne na oblohe,” uviedol model Aussie, ktorý je pre Kerr obzvlášť významný, pretože premýšľa o svojom 4-ročnom synovi Flynnom. Je to docela príklad vyžarovania vlastného svetla a individuality zvnútra, “vysvetlila.

Miranda Kerr - Swarovski - Embed - 5
Zdvorilosť

Zdá sa, že Flynn už má šperky preferencie. Mama môže kopať hviezdu, ale je v skutočnosti väčším fanúšikom zbierky Prívesok Duo Evil Eye ($ 89). “Celkom sa mu páči zlé oko – je veľmi atraktívny,” povedala Kerr a dodala, že je čiastočne aj časťou. Je to len jeden z mnohých kusov v zbierke, ktoré obsahujú odtiene modrej, zdôraznila. “Mám pocit, že je to tak pokojná farba. Podporuje relaxáciu a pokoj. “

SPRIEVODCA: Miranda Kerr zdieľa zriedkavé fotografie so synom Flynnom v Disneylande

Miranda Kerr - Swarovski - Embed - 3
Zdvorilosť

Zatiaľ čo ona určite prilepená na niekoľko kľúčových farieb, keď prišlo k kameňom, Kerr rád, aby veci, pokiaľ ide o reťaze. “Moja babička vždy povedala mame, že je to veľa šťastia, aby sme zmiešali kovové farby, a to je niečo, čo sa na mňa skutočne zdrží,” zdieľala to hlavne s Kerrovým bez námahy na ulici. urobili reťazce veľmi jemné, aby ste mohli vrstvy náhrdelníky dohromady a sú tiež nastaviteľné, aby ste ich mohli pripojiť a upraviť dĺžku, “povedal Kerr. “Niekedy ich troch dohromady spojujem, aby som vytvoril jeden reťazec, a potom ho nosím ako jeden skutočne dlhý náhrdelník.”

Miranda Kerr - Swarovski - Embed - 4
Zdvorilosť

5 módnych zasvätencov zdieľa svoje najviac osobné šperky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 10

map