Miranda Kerr prisahá týmto lacným nástrojom krásy, ktorý si kúpila na Amazonku

V štýle June - Miranda Kerr
Chris Colls / Trunk

Dianna Mazzone

10. mája 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Modelka a zakladateľka Kora Organics na domácej tvári a blbce jej mladého syna…

MÁM MÔJ ŠROUBY OD… Moja prababička. Ich miesto malo rovnaké umiestnenie ako moje. Môj otec má na brade jednu. A [môj 7-rok-starý syn] Flynn má jeden v brade a ďalšie na jednej strane. Niekedy urobíme trochu bozk, kde položí svoju dlaň na moju. Je to celkom roztomilé, pretože je to, akoby sa naše bludy bozkávajú. Som obkolesený – dokonca [môj manžel] má Evan na brade!

Miranda Kerr

Prvýkrát som si pozorne všimol náčrty… Bol som, keď som vyrastal a niekto mi povedal, že tým, že som mal drobnosti, som mal flirt. Bol som rád: “Neviem o tom!” Potom, keď som modeloval, ľudia by komentovali, že moje dlaždice sú roztomilé. Ale ja si ich nevšimujem, kým sa nezačne smiať. Keď vyjdú.

SÚVISIACE: Čo je to, že chcete stráviť 24 hodín s Mirandou Kerr

Môj ULTIMATE BEAUTY INDULGENCE… Je to kúpeľný deň doma. Medzi Flynnom a [krásou líniou] je ľahšie robiť liečbu doma. Navyše, zistím, že môžem získať rovnaké výsledky. Keby som niekto prišiel, aby mi dal masáž tela, požiadal by som, aby masírovali aj moju tvár. Potom použijem tento malý mikrodermabrazný stroj, ktorý som na Amazone dostal naozaj lacno. Potom dám medzi svoje dlani niekoľko kvapiek môjho oleja Noni Glow Face Oil a pošúpaj to všetko. Živiny sa po hlbšom odlupovaní potopia ešte hlbšie. Potom by som to mohol sledovať maskou. Je to ako moje vlastné mini tváre.

Miranda Kerr

BEST BEAUTY ADVICE, ktorú som vždy prijal… Z mojej mamy. Keď som bola mladá dievčina, vždy mi povedala: “Nechajte svoje malé svetlo svietiť.” Keď ľudia naozaj prijmú to a žiaria z vnútra a nechajú svoje srdce prechádzať, to je to, čo je tak atraktívne a krásne.

SÚVISIACE VIDEO: Je Amazon Prime stojí za to?

 

Kerr musí mať súpravu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map