Miranda Kerr ukazuje svoje tónované Abs v top-off-rameno Top

Miranda Kerrová je len jedna hviezda, ktorá vie, ako odstrániť monochromatický vzhľad. Victoria’s Secret supermodelka odhalila svoj štýl pádovej ulice, keď vystúpila v Los Angeles v stredu, skĺzla orezaný čierny topánok na ramenách a čalúnená, čierna, orezaná chudá džínsy roztrhané na kolene.

Kerr odhalila trochu svojho žalúdočného žalúdka v hornom bruchu a dokončila svoj vzhľad s čiernymi baletnými bytmi. Okamžite si bleskla svoj obrovský diamantový zásnubný prsteň, keď bežala po celom meste, poskakovala odvážny ret rúšok a nosila si vlasy do chvosta.

33-ročná brunetka, ktorá sa chystá spojiť uzol s 26-členným generálnym riaditeľom spoločnosti Snapchat, Evan Spiegel, zdieľala na začiatku tohto mesiaca slávnostný záber, ktorý ukázal, že duo predstavuje spoločne na čiernej a bielej fotografii. Kerr na sebe nosí čierny vrchný plech a usmieva sa na kameru, keď sa objaví okolo Spiegel s diamantovým omračovačom. Spiegel, ktorý s ňou koordinuje v čiernom tričku, sa na ňu s láskou usmieva.

SÚVISIACE: Miranda Kerr zobrazuje svoj zásnubný prsteň na Snapchat

✨��✨Ďakujeme za �� @gregkadelstudios

Fotografie, ktorú vyslal Miranda (@mirandakerr)

Vzhľadom na elegantný štýl firmy Kerr je nepochybne, že svadobné šaty, ktoré vyberie za svoj veľký deň, budú úchvatné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 + = 74

map