Miranda Priestly je úplne odlišná v tomto vypustenom diablovi, ktorý nosí scénu Prada

Meryl Streepová portrét Miranda Priestly je aj naďalej jedným z mnohých dôvodov, prečo je 2006 Ďábel nosí Pradu bude navždy obľúbený film.

Je divoká. Je to zlý. Je úplne na starosti. A aj keď sme boli svedkami slabých momentov slabosti – pamätajte si, keď ona plače cez jej rozvod na Anny Hathaway je Andy? -She drží jej ľadové, dohromady persona cez samý koniec, keď sa otočí k fotoaparátu a hovorí: “Každý chce byť nás. “Tak elegantne! Drama! Ako fab! Ako chladné!

Vďaka novej vykreslenej scéne sa však vaša perspektíva na nedotknuteľný charakter úplne zmení. Buzzfeed spisovateľ Spencer Althouse vzal na Twitter, aby zmenil náš život – a tu je ako.

Pamätajte si, kedy Andy smeruje na “BENEFIT” na podporu Mirandy, napriek tomu, že to bola jej priateľka Nate (Adrian Grenier) narodeniny? Emily (zobrazená Emily Bluntovou) trpí chladom, ktorú opísala ako mor, a obaja boli poverení zapamätaním si mená každého hosťa na gala.

No, v tejto vymazanej scéne, Miranda ponúka Andy “Ďakujem vám”. Áno, čítate to správne. Editor v skutočnosti prejavuje určitý súcit a vyjadruje úplnú vďačnosť druhému asistente.

SÚVISIACE VIDEA: Tu je Anne Hathaway, ktorá sa vrátila späť na jej Bully

V podstate Miranda manžel ju úplne v rozpakoch pred irv Ravitz, Miranda šéf, a Andy sa chystá rozptýliť ho a zachrániť deň. Vidíme aj inú stranu Emily, keď ponúka možnosť držať pevnosť v prospech nechať Andyho na narodeninovú párty Nate. šialený!

Sledujte úplný klip tu:

SÚVISIACE S DANOU: Chrissy Teigen a John Legend Recreate Devil nosia Scény Prady 

Mind fúka, správne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map