Missy Elliott prehodnotila jej diétu a vyzerá úžasne

Missy Elliott vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým a nemohla byť hrdi na pokrok, ktorý urobila za posledné štyri mesiace. Rapper sa dostal do svojich účtov sociálnych médií, aby zdieľal svoju fotografiu, ktorá ukazuje jej štíhle postavy.

“Hrdý povedať, že to bolo 4 mesiace som len vypil vodu žiadne iné džúsy alebo pop & vyrezal chlieb a Pán vie, že to bolo pre mňa najťažšie! : Unavený:Vidíte, že som NIKDY nebol vodným pijačom, ale to mi pomohlo kožu : Raised_hands_tone4: to naozaj obnoviť spätný záblesk a necítim sa mierne : Raised_hands_tone4:,”napísala na Instagram.

“TERAZ ďalšiu vec, ak môžem odstrániť JUNK FOOD : Person_gesturing_no_tone4: : Sklamaný:hovno, to je moja slabosť # Fakty Ale ak sa môžem vzdať tých ostatných vecí, budem bojovať taky! Možno dve poháre mesačne. : Unavený:

Hrdo povedať, že to bolo 4 mesiace som len vypil vodu žiadne iné džúsy alebo pop & vyrezal chlieb & Pán vie, že to bolo pre mňa najťažšie! ��Video som nikdy nebol vodný piják, ale to mi pomohlo kožu to naozaj obnoví spätný záblesk a ja sa necítim pomalý “NIE Ďalšia vec, ak môžem len vystrihnúť JUNK FOODshshit, to je moja slabosť ♀ # # Fakty Ale ak sa môžem vzdať tých ostatných vecí Bude to bojovať! Možno dve poháre mesiac����♀️����

Príspevok, ktorý zdieľa Missy Elliott (@missymisdemeanorelliott)

DALSIE INFORMACIE: Janet Jackson vyrobil Missy Elliott Cry a sme nikdy nevidia rapper tak emocionálne

Môžete určite rozoznať rozdiel v jej postave a jej pleti. Elliott žiaria vo fotografii, ktorú zdieľa, a jej zdravej stravovacej návyky ju určite pomohli zľahčiť. 

 Cesta ísť, Missy! 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map