Módna legenda Ralph Lauren vydať Autobiografiu v roku 2017

Oslávil americký módny návrhár Ralph Lauren dosiahol veľa 76 rokov. Ikona, ktorá sa narodila v Bronxe, je zodpovedná za vedenie módnej ríše, ktorá udržuje manželstvo s manželkou Ricky Anne Loew-Beerovou už viac ako polstoročie a zvyšuje tri úspešné deti (zakladateľ Dylana Candy Bar Dylana Lauren, filmový producent Andrew Lauren a Ralph Lauren marketing exec, David Lauren).

Čo bude ďalej pre legendárnu sériu? Samozrejme píše autobiografiu. Lauren nasleduje po stopách mnohých kultových návrhárov a spája svoje skúsenosti v priemysle s tlačou. Kniha je určená na uvoľnenie v roku 2017, dokonalé prepojenie na oslavu 50-ročného výročia značky.

“Jeho štýl je okamžite rozpoznateľný aj pre najnepríjemnejšieho pozorovateľa, triumf podnikateľskej a estetickej citlivosti, ktorá je bezkonkurenčná kdekoľvek,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Simon & Schuster Carolyn Reidy vo vyhlásení.

Laurenova autobiografia bez názvu bude určite veľkým príťažlivosťou pre najrôznejšie spotrebiteľov – módy a obchodné myšlienky – napokon Forbes oznámi, že meno menovateľa spoločnosti stojí za záhadné 5,9 miliardy dolárov.

SÚVISIACE: Jessica Alba Rocks Black a Gold na výstave NYFW Ralph Lauren

VIDEO: Ralph Lauren Polo pre ženy SS15

V roku 2007 dizajnér publikoval knihu v kaviarni, nazvanú Ralph Lauren (39 dolárov, amazon.com), ktoré zahŕňali stovky fotiek. Ako rodinný človek, podnikateľ a vplyv štýlu sa každý môže naučiť niečo od veľkého Ralph Lauren.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map