Módne oblečenie na bicykli, ktoré môžete nosiť na pracovisku

Máj je národný mesiac bicyklov a ako zástancovia čerstvého vzduchu, cvičenia a životného prostredia môžete staviť, že budeme čo najviac šliapať naše srdcia. Jediná dilema? Čo nosiť. Za týmto účelom sme spolu zostavili dva oblečenie vhodné pre cyklistov a zodpovedajúce kolesá pre prácu a na víkend, ktoré vám pomôžu získať svoj štýl pri jazde.

SÚVISIACE: Štýlové vybavenie pre posilnenie zdvihu motivácie

PRE PRÁCU

kolo Outfits
Zdvorilosť

Prvým trikom na ľahké dochádzanie je nájdenie malého, ľahkého bicykla, ktorý ho ukladá počas pracovného dňa vítom. Čo sa týka vášho oblečenia, soigné prispôsobené šortky sú skvelou voľbou – štíhle nohavice nebudú zachytené v kolesách. Posuňte na pár tenisiek a prejdite do podpätku, keď ste pri stole. A napokon, roztrhajte svoje potreby s veľkým vreckom na krížovú karosériu, aby ste uvoľnili ruky na riadenie.

Nakupujte vzhľadMango top, 60 dolárov; mango.com. Topshop sako, 250 dolárov; topshop.comTopshop nohavice, 160 dolárov; topshop.com. Kate Spade taška, 328 dolárov; shopbop.com. Vans tenisky, 60 dolárov; vans.com. Brompton Bike, 1 730 USD; brompton.com. 

NA VÍKEND

kolo Outfits
Zdvorilosť

Retro bicykel s košom je ideálny pre vaše víkendové dobrodružstvo, či už je to exkurzia na brehu alebo piknik v parku. Ale v prípade, že vaša nie je vybavená košíkom, ramenom jasný batoh držať všetko, čo potrebujete pri pridávaní pop farby do vášho outfitu. 

Nakupujte vzhľad: Zara top, 50 dolárov; zara.com. Šortky Current / Elliott, 200 dolárov; net-a-porter.com. Pozrite sa na batoh Chloe, 625 dolárov; matchesfashion.com. Sandále Joie, 195 dolárov; bloomingdales.com. Huffy Bike, 97 dolárov; amazon.com. 

SÚVISIACE S Nami: Obľúbené celebrity na bicykloch

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − 87 =

map