Môžete nosiť šortky do kancelárie? Odpovedali sme na vekovú otázku

Keď temps stúpajú v lete, tak aj dole. Maxis uvoľní cestu do minis a nohavice sa uvoľnia do šortky. To všetko je dobré a dobré o víkendoch, ale počas pracovného dňa môže viesť k pochybné voľby pracovného oblečenia, ktoré sa nemusia držať kódexu oblečenia do kancelárie. Najmä šortky zostávajú jednou z najkontroverznejších možností, čo nás privádza k záverečnej otázke: Môžu ľudia nosiť šortky do kancelárie?

Aby sme sa dostali na koniec tohto problému, vyskočili sme na telefonát s Kate Weis, viceprezidentom ľudských zdrojov Time Inc., V štýlematerskej spoločnosti, pre niektoré informácie o spoločnosti. “Time Inc. konkrétne nemá formálnu politiku oblečenia, ale to všetko závisí od odvetvia, v ktorom sa nachádzate. Ak máte financie, pravdepodobne nie, ale v kreatívnom prostredí pravdepodobne môžete. Opýtajte sa sami seba: Ak ste povolaní do stretnutia s vedúcimi predstaviteľmi, cítili by ste, že by ste mali na sebe krátke nohavice? “

súvisiace: 14 Letné sponky do 100 dolárov za prácu

Weiss ďalej tvrdí, že rozhodnutie nosiť krátke nohavice sa vôbec zhoršuje na tri rozhodujúce faktory: oficiálny oblečený kód, pracovnú kultúru (tvorivú a konzervatívnu) a dobrý úsudok. “Ak nosíte šortky, vyberte tie s peknou látkou, vhodnej dĺžky, ktorá môže byť spárovaná s elegantnou košeľou a sako,” hovorí Weiss.

Hollywoodska šéfka Hayley Atkin, ktorej klientmi sú napríklad Mindy Kaling, Hilary Duff a Lake Bell, odráža tento sentiment: “Mali by ste liečiť šortky ako šikovnú alternatívu k nohaviciam, zaobchádzať s nimi ako s lešteným kúskom, na rozdiel od toho, čo by ste oblečenie na víkend. “

Aby sme si v kancelárii vytiahli šortky bez toho, aby sme zvýšili poplach alebo posmrtné pracovisko, zostavili sme smernicu schválenú spoločnosťou Atkin (a nikto nepoužíva).

Nájdite šortky vhodnej dĺžky. “Odporučil by som strednému stehnu kolenu – kdekoľvek v tomto rozsahu.”

Nenoste krátke šortky. To znamená, že žiadne košeľové šortky alebo roztrhané džínsové medzery.

Pozrite sa na šortky vystrihnuté z vyvýšenej tkaniny. Vyskúšajte “čínsky materiál alebo bavlnu. Mám rád šité šortky, ktoré majú štruktúru, ale sú tiež ľahké.”

Hľadajte špeciálne detaily. Krásne príklady sú plechy na prednej strane, čistý lem alebo silueta s vysokým pásom.

Choďte na neutrály. “Cieľte na klasické farby, ako je čierna, khaki, námorníctvo, a ak sa odvážate, bielo, farba klasika je lepšia, čierna je vždy lahodná.”

Do ich štýl s šaty párky. “Pútajte v peknej blúzke a noste ju sako.” Šortky tiež pracujú s pätou na podpätku, Oxforézou inšpirovanou pánskou obuvou a obliekanými sandálmi, oblečte to rovnakým spôsobom, aký by ste mali s ceruzkou sukne.

Tým sme povedali, že sme dohromady vytvorili tri kancelárske šortky zamerané na šortky. Nakupujte vzhľad nižšie:

šortky at the Office - Embed 1
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Reiss top, 111 dolárov; reiss.com. Mango šortky, 40 dolárov; mango.com. Sandále Loeffler Randall, 295 dolárov; loefflerrandall.com.

šortky at the Office - Embed 2
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: Košele vybavenia, 260 dolárov; net-a-porter.com. Helmut Lang blazer, $ 620; otteny.com. Šortky Zara, 40 dolárov; zara.com. Asos heels, 54 dolárov; asos.com.

šortky at the Office - Embed 3
Zdvorilosť

Nakupujte vzhľad: J. Crew cami, $ 98; jcrew.com. Topshop vesta, 130 dolárov; topshop.com. Šortky Cos, $ 115; cosstores.com. Sandále Diane von Furstenberg, 325 dolárov; nordstrom.com.

SÚVISIACE: Ako na štýl High-Waisted Shorts ako Vintage Icon

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map