Mohol by vás trend “Celebrity” Teatoxing “nechať napiť cestu k lepšej koži?

Ak ste súčasťou sveta Insta, potom ste si pravdepodobne všimli, že medzi niektorými z vašich obľúbených celebrít si môžete všimnúť čajok (pozrite sa na Kylie Jenner, ktorá testuje jej obľúbenú). Zostavili sme niekoľko našich vlastných najlepších možností, ktoré sa snažia robiť veci ako očistenie pokožky a ráno zvýšiť energiu. Popíjanie čajov vyzerať hezky? To je jednoducho príležitosť, ktorú sme nemohli prejsť.

Teatox Pure Beauty

Teatox
Zdvorilosť

Tento dezinfekčný dezinfekčný prostriedok s bielym čajom a olivovým listom tvrdí, že podporujú zdravie pokožky s organickými antioxidantmi, ktoré dodávajú pokožke žiarivosť a žiara.

($ 17; teatox.de)

SkinnyMint 28 dní Ultimate Teatox

Teatox
Zdvorilosť

Toto dynamické duo obsahuje dve denné vrecká: jeden na deň a jeden na noc. Ráno posilnenie je plné antioxidantov, o ktorých je známe, že prospejú koži, a zelený čaj na zvýšenie energie. Pokiaľ ide o nočné očistenie, ingrediencie, ako sú hlohu lesné plody sú povedal, aby upokojil myseľ podporiť celodenný krása odpočinok.

($ 56; skinnymint.com)

SÚVISIACE: Potraviny na jedenie (a preskočiť), aby ste získali zdravú, žiariacu pleť – z vnútra von

Kusmi čaj BB Detox

Teatox
Zdvorilosť

Grapefruitové esencie v tomto zelenom čaji sú zahrnuté, aby eliminovali prebytočnú tekutinu z tela, zatiaľ čo antioxidačné prísady by mohli podporiť odstránenie toxínu, ponechávajúc kožu vyčistenú.

($ 21; kusmitea.com)

Tea America, kozmetický čaj

Teatox
Zdvorilosť

Zmiešaná s prísadami ako aloe, lotos a jazmín, táto zmes má za cieľ znížiť akné, cystické pupienky, ekzém, hormonálnu kožu a nerovnomernú tónu pleti, keď sa usrká dvakrát denne, 30 minút pred jedlom alebo po jedle.

(35 dolárov; america.yourtea.com)

FOTKY: Získajte žiarivú pokožku

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − 56 =

map