Môj život za desať sekúnd: Dizajnér Tommy Hilfiger

Je to dôvod, prečo sú módne prehliadky Tommyho Hilfigera medzi najočakávanejšími okolo seba – jeho román sa zaoberá všetkými americkými klasikmi, ktoré sa nikdy nezdarí inšpirovať, prekvapením a úžasom a jeho komplikované súbory sa vždy čakajú na to (pamätajte si lyžiarsky dom? !). Pre svoju show na 30. výročie len pár dní preč, očakávame, že nie je nič výnimočné. V súčasnosti prebiehajúci týždeň módy v New Yorku sme sa s návrhárom dostali tesne a osobne a odpovedali na rýchly prieskum otázok, ktoré sa ponorili do novej kolekcie jeseň / zima 2015 (bez spoilerov, sľubu) a jeho osobného života – všetky 10 sekúnd na čítanie, viac či menej.

Aké slovo popisuje kolekcia jeseň / zima 2015?  Táto sezóna je o tom, že atlétické motívy 60. a 70. rokov sú moderné, zvýšené twist.

Čo počúvate hneď teraz? Páči sa mi zmes starých a nových, od Bob Dylana a The Rolling Stones po The Black Keys, Katy Perry a Sam Smith.

Kde ste sa pripravovali na zbierku na jeseň / zime 2015??  Myslíš, že Ali MacGraw Príbeh lásky spĺňa moderné múzeum v štýle ulice.

Posledný nápoj som mal…zelený čaj.

Akú prácu by ste robili, keby ste neboli módny návrhár? Keď som bol teenager som sa zamiloval do fenoménu rock-and-roll a kapiel ako The Beatles a The Rolling Stones. Milovala som hudbu a chcela som byť rockovou hviezdou, s výnimkou, že som nemohla hrať na nástroj! Ale rozhodol som sa, že stále môžem vyzerať ako rocková hviezda, ktorá ma inšpirovala, aby som začala navrhovať oblečenie.

Kam by si bol najskôr v NYC, keby si bola turista? New York City je jedným z najintegrovanejších miest na svete. Je to kultový, eklektický, podmanivý a má neustále bzučanie energie a tvorivosti. Žijem v meste už viac ako 35 rokov, takže je ťažké vybrať si obľúbený, ale milujem ísť do Zoo Central Park so svojim päťročným synom Sebastianom.

Aké je vaše obľúbené umelecké dielo? Mám vášeň pre umenie, najmä pop art a ikonických amerických umelcov ako Andy Warhol, Keith Haring a Jean-Michel Basquiat. Stále si myslím, že “vlajka” Jasper Johns by bola najdôležitejším dielom. Je to na displeji v MoMA a rád ju vidím osobne, keď som v New Yorku.

Kto je tvoj obľúbený superhrdin? superman.

Čo je to prvé, čo robíte ráno? Chcem začať svoje dni v Central Parku. Nič nezahŕňa ranné jogging v parku predtým, než sa zobudí mesto.

Kto navrhol prvý kus pre? Keď sme vyrastali, moji priatelia a ja sme boli posadnutí chladným, veľkým mestom, rock-and-roll, ktorý sme videli na našich obľúbených hudobných skladbách, ale tie štýly, ktoré sme chceli, neboli k dispozícii v našom mestečku. Navrhol som prvú kolekciu pre svojich priateľov a deti ako my.

Aká je vaša najobľúbenejšia ponuka všetkých čias?

môj Life in 10 Seconds: Tommy Hilfiger
Zdvorilosť

“Ak nemôžete lietať, potom bežať, ak nemôžete bežať, potom chodiť, ak nemôžete chodiť, potom sa plaziť, ale čo robíte, musíte pokračovať v pohybe.” -Martin Luther King, Jr.

SÚVISIACE: Môj život v desiatich sekundách: návrhári John Targon a Scott Studenberg z Baja East

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 7 =

map