Moja Coachella: Peyton List je Festival farebnej filozofie? Odstráňte od potu!

To môže byť len druhýkrát v Coachelle, ale 18-ročný Peyton List sa pohybuje na trojdňovom festivale ako skúsený profesionál. “Tak veľa zmien v roku, keď ste teenager,” povedala V štýle na Revolve’s Desert House párty s Bai v Indii v Kalifornii “Dnes som oficiálne dospelý, čo je trochu šialené.” Ale ona je stále mladá v srdci: Na karneval-themed udalosť, hviezda Disney série Bunk’d uistite sa, že ste sa vydali po gigantickom diapozitíve a otočenie na kolotoče. Nižšie zdieľala svoje najdôležitejšie krásy a minuloročný výnimočný festivalový moment.

Stratégia balenia: Mnoho šortiek, háčkovanie a tón malých slnečníkov, ktoré som si urobil.

SÚVISIACE: Zobraziť všetko naše Coachella 2016 pokrytie na jednom mieste

Festival Krása filozofia: Odstráňte od potu čo najviac! Som na šperky, farbenie vlasov a pihové bludy pána Kate (12 dolárov, shop.mrkate.com). Sú tiež v pohode a veľmi jemné.

Viac dôvodov na oslavu: Je to 20. výročie svadby mojich rodičov, takže oslavujú v Palm Springs. Teraz filmujem v Toronte, ale mám v ňom moju zmluvu, že by som mohol prísť do Coachelly. Bola to určite tá najzábavnejšia žiadosť, akú kedy mali.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Peytonov zoznam Uveďte jednoduché tipy pre zelenú

Kapela je nadšená, že vidí: G-Eazy, Rae Sremmurd a Snake Hips. V tomto roku som robil výskum a počúval som veľa hudby.

Coachella Memory to Beat: Videli sme Drake minulý rok v sekcii VIP a pozrel som sa a Rihanna tancovala hneď vedľa mňa. ja vystrašený.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − = 76

map