Moja Essence Fest: Kelly Rowland o tom, ako stratila 50 kg hmotnosti dieťaťa

New Orleans je známy svojou kreolskou kuchyňou, francúzsko-karibskou kultúrou, historickou architektúrou a južným šarmom a Kelly Rowland, člen Destiny’s Child a nová mama, miluje to všetko. Rowland bol v meste za esencie Festival, kde propagovala svoju nadchádzajúcu reality show Chasing Destiny-ona zostavila novú skupinu dievčat a dokumentovala proces na T.V. Medzi screeningovými konkurzmi na show s miestnymi speváčkami sa Rowlandová zastavila a rozprávala sa o veľkých vlasoch, bezchybnú kožu a ako znížila hmotnosť dieťaťa o 50 kg. 

Food Faves: Reštaurácia Acme má najúžasnejšie ustrice, ktoré som kedy choval v živote. Môžete zavrieť oči a odhadnúť, čo chcete z menu a je to celkom dobré.

Veľké pravidlá vlasov: Mám kudrnatú parochňu [smiech], ale vážne. Nemám pocit, že by som bol obťažovaný. Trvá príležitosť na prípravu svojich prirodzených vlasov. Takže som chcel mať tento víkend výstredný Afro.

Menej je viac: Páči sa mi čokoládová koža. Tak som na to položil veľmi málo. Mám rád, že vlhkosť mi dáva svetlo. Dala som malý očný tieň, niektoré riasy a riasenku a nazval som ho za deň. Nemusíte robiť veľa, pretože vlhkosť skutočne hrá úlohu vo vašom rosnom vzhľade.

Bitka o dieťa Hmotnosť: Pracoval som trikrát denne. Začal som s trénerkou Jeanette Jenkinsovou. Začala ma pomaly hneď po tom, ako som mala dieťa. Bola to jóga, Pilates, a potom sa staval na ťažkú ​​prácu von. Potom sme urobili záťaž a potom bežali a kardio. Robí to najneuveriteľnejšie cvičenie s názvom Tread and Shred – urobím to trikrát týždenne. Prisahám vám, že za tri týždne som klesol sedem libier. Nechcel som sa ponáhľať strata hmotnosti. Nechcel som sa hladovať sám a nechal som to prísť späť. Chcel som to všetko vypáliť. Trikrát týždenne som urobila spoločnosť SoulCycle s Angelou Davisovou – je to bohyňa. Udelil som tanečné kurzy s Aishou Francisom – nazýva sa to Pump Camp. Urobil som to tri až štyrikrát týždenne. Robili sme všetky tie krásne zmyselné tance, kde si neuvedomujete, že pracujete s vašim jadrom, nohami a zadkom. Ona ma zabila. 

SÚVISIACE: Pozri prvé fotky syna Kellyho Rowlanda

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map