Molly Ringwald o najdôležitejšej lekcii krásy, ktorú sa od svojich rodičov dozvedela a o dedičstve jej klasických úloh

Od chvíle, kedy sme prvýkrát videli Šestnásť sviečok, Molly Ringwald je megawatt úsmev a ochranné známky auburn pramene ju označil ako vlasy a makeup múza. Ale čo naozaj robí hviezdu krásny je duch, jazda a húževnatosť vstavaný do nej jej rodinou. Na udalosti #BeautyStory Dove v New Yorku minulý týždeň sa hviezda spojila s rozprávaním The Moth zdieľať kus, ktorý napísala o tom, ako jej milujúci vzťah matky a otca ovplyvnil jej názory na to, čo skutočne znamená krása (lepšie veríte, že sme sa roztrhali až po jej dotykovom príbehu!) a povzbudzovala ženy všade, aby zdieľali svoj vlastný #BeautyStory s Facebookom a Twitterom. Ringwald sa s nami rozprávala o chvíľach predtým, než sa dostala do fázy, aby sa podelila o svoje názory na súčasné štandardy krásy, dedičstvo jej filmových rolí 80. rokov a čo očakávať od blížiacej sa Jem a hologramy live-action film. Pokračujte v čítaní, aby ste dostali podrobnosti, potom prejdite na stránku dove.us, aby ste videli všetky príspevky #BeautyStory zatiaľ a postúpte si vlastné!

SÚVISIACE: Prečo Klub raňajok Stále veci

Aká bola vaša reakcia, keď vás Dove požiadal, aby ste sa zúčastnili udalosti Storytellers?

Pre mňa to bolo naozaj vzrušujúce, pretože Dove je jednou z tých značiek, na ktoré sa skutočne domnievam, že posiela pozitívne posolstvo najmä ženám a deťom. Naše deti, dievčatá a chlapci sú práve bombardovaní týmito posolstvami tohto ideálu krásy, ktorému nemôžete žiť – používajú modely, ktoré predstavujú asi 3% obyvateľstva, a potom ich letecky rozdrvia. Jeden z mojich najobľúbenejších príbehov je, keď som žil vo Francúzsku, bol tu tento inzerát a malo to byť dievča z krku dolu, ale oni používali telo mladého chlapa, takže to je taká vec – vysvetľujem tie správy. Dove je jedna značka, ktorá to pôsobí proti, a mám rád, že používajú skutočné ženy a skutočné telá, aby dokázali, čo skutočne znamená krása. Je to niečo, čo pochádza zvnútra. Spájajú sa s The Moth, čo je taká prirodzená fit, pretože som už dlho bola rozprávačkou z Móla.

Čo to bolo, akoby si dal svoj príbeh dohromady?

Bolo to pekné, je to príbeh, ktorý som veľa povedal len priateľom, pretože pre mňa je to príbeh o tom, čo je skutočne láska a krása, a je to aj príbeh o rodičoch. Nikdy som o tom predtým nepovedal!

Máte rady krásy, ktoré vám odovzdali?

Najväčší kúsok odporúčania krásy, ktoré mi rodičia odovzdali, je dôvera v niečo iné ako krásu, takže sa zamerať nielen na to, ako som sa pozrel. Pretože, ako vie niekto, krása a fyzická dokonalosť – akákoľvek je – je pominuteľná. Nikdy netrvá a je to niečo, čo sa neustále mení a vyvíja. Je dôležitejšie zamerať sa na to, čo je vo vnútri. To je to, čo hovorím svojim deťom, a to je to, čo sa pokúšam povedať sám seba, pretože aj ja som bombardovaný správami. Som pracovná herečka v Hollywoode a mám viac ako 40 rokov; dostanete tieto správy ako: “Ste hotovo, ste hotovo” a nemyslím si, že je to tak. Myslím, že je dôležité, aby ste sa sústredili na to, čo naozaj záleží, čo je váš život, biť srdce, aktívny mozog, takže to je moja najväčšia rada. A nehladzte si obočie! Oni nikdy nevyrábajú rovnako, ak vôbec robia.

SÚVISIACE: Tento experiment Dove Beauty nám naozaj myslí

Ako zistíte, že štandardy krásy vo Francúzsku sa líšia od amerických štandardov krásy, keď ste tam žili?

Tak odlišný! Máme fantáziu o tejto perfektnej, krásnej a blondínke Marilyn Monroe. Nehovoriac, že ​​Marilyn Monroe nebola inteligentná, pretože bola, ale zameranie sa vo Francúzsku bolo viac na ženskú inteligenciu a nedostatky sa viac oslavovali. Nikdy som nemal rád, že moje pihy vyrastali, kým som sa nevrátil do Francúzska. Veci sa zameriavali skôr na životný štýl a výkon, pretože bežíte a hráte šport, robte niečo, čo naozaj milujete, a nie cvičenie, aby ste získali určitú líniu na ruke. Zdalo sa to oveľa organickejšie.

Toľko vašich rolí v priebehu rokov malo taký vplyv na každého, kto vyrastal, keď som ťa sledoval, vrátane mňa. Uvedomili ste si, že ste opustili toto dedičstvo, ktoré by takmer definovalo generáciu?

Nie, vôbec nie! Vedel som, že sa mi páčili filmy a že sú mimoriadne, miloval som ich, ale netušil som, že o nich všetko o týchto rokoch ešte budeme hovoriť o nich! Nikdy som si to nevšimla, ale som na to psyched. Je to naozaj sladké.

Vaša dcéra videli niektorý z vašich filmov z tej doby?

Nedávno. Ukázal som ju Šestnásť sviečok a Pekná v rúžovej keď bola mladšia a ukázala som ju Klub raňajok dosť nedávno. Stále je pre tento film dosť mladá, ale všetci jej priatelia to videli.

SÚVISIACE S DOPYTOM: Dove sa zaoberá kyberšikanou v kampani #SpeakBeautiful

Z hľadiska štýlu ste najviac súviseli s ktoroukoľvek z rolí?

V skutočnosti som si vybral oblečenie Klub raňajok. Tam bol šatník tam, ale všetko, čo mi ukázali, naozaj nefungovalo. Boli v Los Angeles a strieľali sme v Chicagu, preto som hovoril s Johnom [Hughesom] o charaktere ao tom, ako to nie sú vôbec, a povedal: “No, poďme nájsť niečo.” Tak som si vybral všetky oblečenie pre túto postavu, ale ja sa mi páčili všetky vyzerá. Pekná v rúžovej bola skutočne spolupráca a všetci zákazníci v skutočnosti boli docela spoluprácu so mnou.

Ste tak známy pre vaše červené vlasy – boli ľudia tak šokovaní, keď ste šli blondínka?

Viem! Je to pekné, nie som hneď tak rozpoznateľný, čo je pre mňa trochu zábavy, ale teraz som to dostatočne dlho, že ľudia na to zvyknú. Ale cítim sa trochu ako podvodník – nemám naprosto cítiť sa ako ja. Je to v poriadku, páči sa mi, ale stále sa cítim trochu ako postava! Vrátil som sa na chvíľu na červenú, ale vrátim sa k ďalším filmom pre film, ktorý robím, Jem a hologramy. Doslova týždeň potom, čo som sa vrátil na červenú, musel som sa vrátiť k tomu!

Všetci sme tak nadšení Jem a hologramy. Môžete o tom trochu rozprávať?

Yeah! Som druh matky. Postava je teta Bailey a potom so mnou žijú všetky dievčatá. Správy vo filme sú naozaj pozitívne. Juliette Lewis hrá darebáka a je fantastická. Bola to naozaj zábavná strieľačka a myslím, že sa to bude páčiť. 

FOTOGRAFIE: Najvyššie trendy retro, ktoré sa vrátili späť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map