Moschino tímy sa s Powerpuff dievčatá zachrániť módny svet pred spaním

Moskovský kreatívny režisér Jeremy Scott je známy svojim náladovým prístupom k vysokej móde a je bezpečné povedať, že jeho najnovšia kolekcia je v súlade s touto témou. Vo štvrtok v noci bolo oficiálne spustené spojenie Moschino x The Powerpuff Girls, ktoré bolo veľmi očakávané od chvíle, keď fanúšikovia dostali malú chuť na dráhe na moskovskej show Fashion Week v Moskve v septembri. Fashionisty ako ríšeSerayah McNeillová a módna bloggerka Chiara Ferragni vyšla na oslavu na oficiálnom začiatku, ktorý sa konal v obchode Moschino v západnom Hollywoode.

Nová kolekcia zahŕňa množstvo farebných kusov, od šiat až po legíny, do kabeliek, ktoré sa môžu pochváliť tvárami dievčenskej skupiny Cartoon Network, zničenej kriminality, Blossom, Bubbles a Buttercup. “Ja som naozaj chcel premýšľať o tom, ako dievčatá ikonizovať,” povedal Scott V štýle jeho inšpirácie pre zbierku. “Chcel som ich skutočne zachytiť a mať niečo zábavné a farebné, ktoré by mohli zachytiť ich ducha týmto spôsobom.”

SPOJENÉ: Nikdy neveríte, čo sa stalo, keď Kylie Jenner odhalila svoje nové farby na pery

Moc Puff Girls Lead
Donato Sardella / Getty Images

Nielen, že nová kolekcia inšpirovala túžbu nostalgie pre všetkých fanúšikov The Powerpuff Girls, ale ešte upevňuje postavenie Moschino ako go-to módny dom pre nové vzory, ktoré sú štýlové aj zábavné. “Rád sa snažím priniesť humor,” zdieľal Scott. “Mám pocit, že veľa módy je príliš vážne a nemusí to byť.” Nemohli sme viac súhlasiť.

Moschino Powerpuff Girls kusy sú k dispozícii teraz na moschino.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − = 30

map