MTV Video Music Awards: Výkon “Najmladšieho” Miley Cyrusovej InStyle.com

Medzi Taylorom Swiftom, ktorý zverejnil hudobné video pre “Pozrite sa, čo si ma urobil” a prechodné päťčlenné predstavenie 5. Harmonyho, je bezpečné povedať, že 2017 MTV Video Music Awards prehrávali dráhu kvôli zábave divákov.

Avšak, keď prišla čas na Miley Cyrus, aby sa na javisku, vzala inú taktiku – menej je viac. A tento rok 24-ročná popová hviezda nemala obrovský plyšový medveď ani sa nijako nenosila. Namiesto toho sa vrátila k základom s výkonom svojho “mladšieho”, jej najnovšieho singla – a jednoducho nás všetkých učinil dobrý pocit.

Miley Cyrus - Younger Now VMA
John Shearer / Getty

Mal na sebe ružové šortky s oranžovou kravatou, ktorá bola malá 50. roky, malá kravata a malý Elvis Presley. Tanečníci starších občanov za sebou stáli za sebou a keď sa mi pálila na pieseň, a neskôr sa pošla na fialovú sukňu A-line, ktorá vyzerala rovnako ako ten, ktorý mala v hudobnom videu pre svoj nový groovy džem.

VIDEO: Classic VMAs Fashion

Na Twitteri fanúšikovia milovali výkon – pravdepodobne jeden z najlepších v noci zatiaľ.

SÚVISIACE: Pozrite si všetky hviezdy na 2017 MTV Video Music Awards

Miley späť, ľudia!

Sledujte jej plný výkon “mladšieho” hore.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − = 22

map