Muži majú farbenie ich fúzy Pastel Hues, a máme všetky podrobnosti o snahe Trend

Nesmerovať na Jareda Leto a jeho slávneho muža, ale na obzore je nový trend, ktorý je na očiach mužov, a je to pravdepodobne jeden z tých najodvážnejších, ktorých sme ešte videli. Na pätách žien, ktoré farbia vlasy v podpazuší v odtieňoch Manic Panic, sa muži dostávajú do technického vzhľadu tým, že vyčnievajú svoje vousy do najchudobnejších tónov ROYGBIV spektra.

Rovnako ako väčšina z výstredných trendov v kráse dnes, chalani robili #Slovenský štítok hashtag sa stalo v sociálnych médiách, s fotografom Tylerove Dean King je modrý ombré efektvyššie), ktoré sú na vrchole našich najobľúbenejších dúhových vousov Instagrams. Hoci kráľ použil niekoľko Bumble a Bumble’s Spraychalks (19 dolárov každý, bumbleandbumble.com) na dosiahnutie vzhľadu, niektorí chlapci sa chystali na trvalú voľbu.

Dostali sme sa s celebritou groomer a Dove Men + Starostlivosť o vlasy Expert Jason Schneidman získať všetky podrobnosti o zvládnutie trendu, ak ste tak naklonený. “Myslím, že je to zábavný a kreatívny spôsob, ako vyniknúť,” hovorí nám. “Ukázala som svoje tri a pol ročné dcéry o tomto novom fenoméne a ona ju milovala!”

SÚVISIACE: Tu je návod, ako Chris Pratt pripravil na Zlatý glóbus

Vzhľadom na skutočnosť, že súpravy Just For Men DIY sú základom mnohých medicínskych skriniek po celé desaťročia, nie je nič iné ako farba vašej fúzy, ale farby Crayola trvajú trochu inou metódou. “Ak máte tmavé vlasy, možno budete musieť bieliť bradu ešte pred vložením farbiva. Chýbajúce tento krok môže znamenať, že farba nebude tak veľká,” hovorí Schneidman, ktorý poznamenáva, že zámerne tmavšie odtiene ako tmavozelená alebo námorníctvo môže tento krok väčšinou preskočiť.

“Ak už máte svetlé alebo blonďavé vlasy, môžete preskočiť tento predbežný krok, pretože farba príde prirodzene.” Následne sú pohyby podobné – podobne ako s vašou DIY sada, Schneidman odporúča izolovať oblasť, ktorú chcete sfarbiť, a trenie vazelíny na vlasovom línii, aby sa zabránilo tvorbe škvŕn na koži. “Použite zubnú kefku na nanášanie farbiva vo vlasoch,” dodáva. “Takto sú vaše vlasy úplne pokryté, ale nebudete preháňať a vaša pokožka nebude nasýtená.” Nechajte svoje pramene nasiaknuť farbu, ale pravidelne ju kontrolujte, aby ste dosiahli požadovaný účinok.

SÚVISIACE S NAMIŤ: Náš editor fotografií si vymenil svoju kávu za kofeínovú infúznu pleť

Akonáhle ste opláchnuť farbivo, následná starostlivosť o vaše fúzy je rovnako dôležitá ako vlasy na hlave, aby farba vyzerala svieži. “Farbenie vašich vlasových vlasov, najmä ak ich musíte bieliť, môže byť dráždivé a suché na koži a tvári,” hovorí. “Vyskúšajte prípravky, ktoré zvlhčujú vašu tvár, ako je rozsah Dove Men + Care Face (5 až 9 dolárov, drugstore.com).”

Dokonca aj keď váš chlap nie je typ vyskúšať dúhovú fúziu, trend vlasov na tvári sa nenechá nikde a Schneidman predpovedá, že ďalší chlapi budú mať svoje rast v tejto sezóne. “Na základe vzhľadu, ktorý sme videli zo Zlatých glóbusov, nie je žiadnym tajomstvom, že sú tu brady a tvárové vlasy.” Celebrity ako Jared Leto, Jake Gyllenhaal a Matthew McConaughey sa rozhodli ísť na plné vousy, ktoré som miloval, , “Hovorí nám Schneidman. “Pre veľkú noc som vlastne vyzeral ako James Corden, ktorého vlasy na tvári boli o niečo menej plné, ale ja milujem oba štýly. Moja najlepšia rada je zbaviť čistého oholeného vzhľadu a vyrastiť ho!”

SÚVISIACE: Michael B. Jordan vylieva svoje najlepšie tipy pre mužov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 85 =

map