Musíte pozrieť Bella Thorne je zmrzačený Abs

Julianne Hough lepšie dávajte pozor – má vážne challenger, keď príde na najlepšiu abs cenu 2016! Bella Thorne predviedla svoju úžasne tónovanú abs na Instagram včera a musíme vedieť, ako si zachová svoju neuveriteľnú postavu.

18-ročná herečka zdieľala sebejazyčnosť po štúdiu jogy v štúdiu Y7 Studio v západnom Hollywoode. Vyzerá ako štíhla a tónovaná vo svojich kalhotách s čiernym dizajnom, čiernym športovým podprsenkou a čiernym baseballovým čiapkom. Thorne a jej priateľ určite vyriešili pot počas triedy, ale výsledky hovoria sami ohľadne definície ab. Thorne nadpisoval obrázok, “NamaSTAY FLY #yoga #saturdaymotivation.” Určite nás motivuje, aby sme posilnili našu tréningovú hru.

NamaSTAY FLY ���� # yoga #saturdaymotivácia

Fotografie zverejnená BELLA (@ bellathorne) dňa

Minulý mesiac sa Thorne a priateľ Gregg Sulkin rozišli po roku spolu, ale vyzerá to, že rozchod sa nedostal dole. Bývalý Disney Channel hviezda vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým – ak to vyzerá ako telo jogy, prihláste nás!

SÚVISIACE: Bella Thorne a Gregg Sulkin sú príliš roztomilé na slová na svadbe jeho brata

Thorne momentálne natáčal novú televíznu sériu, Slávni v láske, ktorý je naplánovaný na ďalší rok. Nemôžeme čakať, kým ju znovu uvidíme – a jej zabijak abs-na našich televízoroch.

Ak je na posteli posteľ, nájdem to. A položím v ňom. ������ #fil #famousinlove

Fotografie zverejnená BELLA (@ bellathorne) dňa

soooo detstva #dreams sa splnia. Tancovanie s jedinou a len Twitch pre #famousinlove #legend #dance

Fotografie zverejnená BELLA (@ bellathorne) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 28

map