Musíte sledovať Dolly Parton hovoriť o jej Ikonické parochne

Dobré vlasy alebo nie, Jolene nemá nič na zbierke parochne Dolly Partonovej. Ak potrebujete iný dôvod milovať ikonu, pozrite sa na ňu Dollywood Special na domácej a rodinnej show Hallmark Channel, v ktorej hovorí o téme, ktorú pozná samozrejme takmer rovnako ako jej vokálne váhy-parochne. “Snažil som sa udržať svoje vlastné vlasy ako dráždivé, ako sa mi to páči, a mať bielidlo a to všetko, to sa len trochu prerušilo a myslela som si, prečo prechádza všetko, prečo nie len nosiť parochne? tak nikdy nebudem mať zlý vlasový deň, “hovorí. “Je to smiešne, keď nosím tie veľké vlasy, pretože som taký malý, môj manžel vždy hovorí, že vyzerám ako Q-Tip – nič iného ako veľký biely tampón na hlave.” V tomto segmente hviezda preberá publikum prostredníctvom troch jej najpamätnejších parochní, začínajúc v roku 1973 Našli sme to album predstavujúci Porter Wagoner. “Pozriem sa na seba niekedy vo všetkých týchto obrázkoch a ísť:” Ó môj pane, čo si myslím ?! ” ale nemyslíme si, že sme v tej dobe vyzerali dobre? ” ona povedala. “No, neviem, či som vyzerala dobre, vyzerala som ako Dolly.”

Parton ďalej vysvetľuje, že pokiaľ ide o jej scénický súbor, jej vlasy sú takmer doplnkom jej šatníka. Vyberie si svoju parochňu podľa toho, ako je kostým vystrihnutý, vždy, keď bude mať na mysli, kde budú jej nástroje a ako sa chystá dostať na gitaru cez hlavu. Okrem toho, že je kľúčovým prvkom jej vzhľadu, príčesky tiež pomáhajú udržiavať zdravie jej prirodzených prameňov, hoci jej vlasy sú rovnakej farby a dĺžky. “Snažím sa udržať svoje korene pre svojho manžela, nechcem vyzerať dobre pre všetkých a potom ísť domov a vyzerať strašne,” dodáva. “Rovnako sa mi bude pozerať, či to stojí veľa alebo málo, ale stojí to veľa, aby som to tak aj lacné vyzeral.” Naša láska k nej oficiálne nevie hranice. Pozrite si video úplne nižšie. my sľub stojí za každú sekundu z 5 a pol minúte behu.

SÚVISIACE: Pozrite si zmenil vzhľad Dolly Parton

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 40

map