Musíte vidieť dramatický účes Cara Delevingne

Cara Delevingne môže žonglovať svoj čas ako špičkový model a herečka, ale to neznamená, že nemá ani pár minút na to, aby sa stlačila v dramatickom novom strihu. Napriek tomu, že multifunkčná hviezda skomplikovala niekoľko ostrých účesov z dočasných modrých pruhov na podrezanie, jej dlhá dĺžka vždy zostala rovnako konzistentná ako jej podpisové obočie. Valeriána a mesta tisíce planét hviezda dostala trochu nožnice-šťastná hneď pred tým, ako zasiahla panel filmu na Comic-Con International 2016 v Santa Monice v Kalifornii, dnes popoludní, tým, že si liahne pramene do ramenného pasúceho vlnitého laloku.

SÚVISIACE: Cara Delevingne Lands Beauty Beauty ako nová tvár Rimmel Londýn 

����

Fotografie vyslaná Cara Delevingne (@caradelevingne) na

Cara dráždila dramatický strih na Instagram dnes skôr s fotografiou svojich blond vlasov roztrúsených po celom podlaží. Netreba dodávať, že našu pozornosť venovala a neustále sme obnovovali naše krmivá, keď sme čakali na veľké odhalenie jej rezu – a boli sme len sklamaní. Kratšie vlasy, naozaj sa nestarajú. Pozrite sa na Cara nový lob nad a kliknite na našu galériu vidieť ešte viac transformácií celebrít. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 55 =

map