Musíte vidieť túto rozkošnú # TBT Foto Gisele Bündchena a jej dvojčatá

Nebol to Gisele Bündchen len najkrajšie dievčatko?

Supermodelka dnes odišla do spoločnosti Instagram, aby zdieľala rozkošný návrat späť s jej a jej bratskou dvojčatou sestrou patricia Bündchen od chvíle, keď boli veľmi mladí, a nemôžeme sa dostať cez to, ako miláčik sú dva malé. V boxe #TBT, duo nosí koordinačné biele a modré šatky s vlasmi štylizované v zodpovedajúcich pigtails. Ale najdrahšia časť? Ružové bundy náramok, že súrodenci nosia okolo krku.

Taktiež sme si nemohli všimnúť, koľko sa hviezda podobá jej a manželke Tom Bradyovej 3-ročnej dcére Vivian v grame, ktorú 36-ročná stará titulovaná v angličtine a jej materinskom jazyku portugalský: “Chýba môj partner v zločine #twins #throwbackthursday ❤️️ : Tancuje: Com saudades da minha parceira! #gemeas #tbt. “

Chýba môj partner v zločine #twins #throwbackthursday ❤️️�� Com saudades da minha parceira! #gemeas #tbt

Fotografie, ktorú poslal Gisele Bündchen (@ gisele)

Pred niekoľkými týždňami si hrdý mama poslal obrázok svojej dievčatko, ktorá si hraje s dvojročným bratom Benjaminom a vyzerá skoro identicky ako Gisele na obrázku.

SOUVISLOSTI: Tom Brady má najlacnejšie veci hovoriť o svojej dcére Vivian

VIDEO: Gisele Bündchen a Tom Brady’s Cutest Family Photos

Jedna vec je istá: rodina Bündchen-Brady má určite dobré gény.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 47 = 51

map