Musíte vidieť výzvu Kristen Stewartovej na novú kampaň Chanel

Kristen Stewart sa v Cannes na druhom mieste presťahovala do módy na úrovni minulého mesiaca, párovanie klasických tkanín Tweed Chanel s rezanými bielej plodiny a vrcholmi kopa tenisky. Jej najnovší štýl M.O je však o klasickom parížskom lesku.

Pre Chanelovu Metiers d’Art kampaň “Paríž v Ríme” (aka jeho pred-jeseň 2016 výber), francúzsky dom je moment-muse ešte jednou predstavil pre jeho tvorivého riaditeľa Karl Lagerfeld, ktorý zachytil teraz platinovej-vlasy krása výber jemne sexy vzhľad, ktorý odráža moderný vzhľad značky v klasike. Stewart ju vlastní vo dvojici šnúrkových čipiek videných v celom portfóliu a ich štýl je čierne a biele mule, strategicky unbuttoned šaty a nadrozmernú srsť spojenú s náušnicami veľkého prstenca, všetky navrhnuté tak, aby vyvolali talianske pohode, inšpiráciu pre zbierka.

Okrem toho herečka, ktorá bola fotografovaná vo vnútri parížskeho apartmáne, tiež vypožičala jej talentu videá, v ktorých úspešne modelovala oblečenie a doplnky značky.

Kristen Stewart for Chanel - Embed 1
S láskavým dovolením Chanel
Kristen Stewart for Chanel - Embed 2
S láskavým dovolením Chanel

FOTKY: Kristen Stewart je najlepší červený koberec vyzerá

Pozrite si viac záberov z kampane a vyššie uvedené video Stewartovho pripraveného nosenia. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 77 =

map