Múzeum obvinené z bielizne Beyoncé si vezme svoj voskový obrázok dole

UPDATE: Zástupca spoločnosti Ripley Entertainment Inc. a spoločnosti Louis Tussaud vydali odpoveď V štýle pokiaľ ide o kontroverznú postavu vosku Beyoncé na francúzskom Niagara Falls mieste:

“Náš talentovaný tím voskových umelcov sa pýši svojou prácou pri tvorbe realistických postáv celebrít.

Pri bližšej kontrole však súhlasíme s tým, že údaj Beyoncé nepredstavuje presný prírodný tón pleti. Plánujeme ihneď odstrániť postavu Beyoncé z atrakcie a poslať ju našim umelcom na vosk s cieľom napraviť tón pleti tak, aby správne odrážal skutočnú farbu Beyoncé.

Tešíme sa, že Beyoncé sa v blízkej budúcnosti vráti do nášho obsadenia postáv! “

Beyoncé je jedna, ak nie , najsilnejšie ženy (človek, ľudia) v show-business: južanský talent s rodinnými hodnotami a tanečnými pohybmi zabijakov; účinkujúci s celosvetovým príťažlivosťou, ktorý je v rozpore so sociálno-ekonomickým postavením, rasou a dokonca žánrovou preferenciou. Keby mala Amerika kráľovskú rouhodu, najlepšie prezývaná kráľovná Bey by vládla najvyššia.

Hovorí sa to, prečo nemôžeme dostať tohto umelca voskovú postavu, ktorú si zaslúži? Je to krása, je to milosť, ona RUN WORLD, ale pokiaľ ide o voskové múzeum zastúpenie, značka je vynechaná (Every single time.).

Najnovšie číslo, ktoré robí kolesá na sociálnych médiách, pochádza z Waxworks od Louis Tussaud v Niagara Falls, Ontario, Kanada.

Vzhľad kráľovnej Beyovej je na každej úrovni nesprávna, od jej obzvlášť ne-Beyoncé-esque flitrového šatného šatstva až po jej neodpovedajúcu značku s menom. Najpodstatnejšie však je, že sa obrázok na fotografii objaví na bielom pozadí.

Je to sotva prvýkrát, keď Bey bola žalostne skreslená. Louis je pravnukom mistrovskej voskovej historiky Marie “Madame” Tussaud, ktorej menovky sa takisto dostali do ohniska figuríny Beyoncé. V júli 2017 došlo k podobnému šialenstvu, keď sa postava Beyoncé z Madame Tussaud v Orlande uskutočnila okruhy sociálnych médií.

Hej, inžinieri voskových figurín (voskovci?), Máme pre vás nejaké správy: a) žiadny z nich nie je to, čo vyzerá Beyoncé a b) robia nie spravodlivé Beyoncé, žena farby.

SOUVISLOSTI: Beyonce zastavila Tiffany Haddish z Brawling na party s jedným jednoduchým pohybom

Beyoncé je silná interpretka, silná žena a silná sila v našej kultúrnej krajine, zmenšujúc jej černosi je vážnou chybou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 6 =

map