Na zdravie na víkend s týmto kokteilom Rosemary Bourbon

Sviatočná sezóna môže byť zábal (nie, viac vajíčok!), Ale v zime ešte stále prebieha, nebolo by nám zbytočné usrkávať niečo podobné ako otepľovanie, ktoré by pomohlo v boji proti chladnému a strašnému počasiu. Tento víkend rozbijeme Rosemary Bourbon Sour z moderného miesta založeného na L.A. Miestna kuchyňa + vináreň. “Je to perfektná rovnováha medzi sladkou a kyslou,” hovorí Carlos Ceron, ktorý vytvoril ponuku koktailov v reštaurácii. “Javorový sirup prináša charakteristiky bourbonu a rozmarín rozštiepi niektoré citrusy, aby zlepšili chuť bylín.” Vyskúšajte recept nižšie!

Rosemary Bourbon Sour 

zloženie:

2 oz bourbon

1 oz citrónovej šťavy, čerstvé 

1 lyžica javorového sirupu

1 lyžička rozmarínového sirupu

Rozmarínový sirup

½ šálky granulovaného cukru

½ šálky vody

1 veľká rozmarínová vetvička

Smery:

1. Aby sa rozmarín jednoduchý sirup: V malom hrnci, priniesť cukor a vodu do varu a miešajte, kým sa cukor úplne nerozpustí. Odstráňte z tepla a pridajte čerstvú rozmarínovú vetvičku. Strúhajte vetvičku v cukornej zmesi 2-3 hodiny.

SPRIEVODCA: Korenený koktail, ktorý vás udrží počas celého zimy

2. Zmiešajte všetky zložky v trepačke a premiešajte. Naplňte ľad a silno pretrepte. Nalejte rozdrvený ľad a obloha rozmarínovou vetvou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 30

map