Náboženský rituál Kim Kardashian a jej rodina praktizujú každé ráno

Kardashovská posádka by mohla byť známa tým, že popularizuje pojem “Biblia!” – spôsob, ako vyjadriť niečo, čo naozaj myslíte, pochádzajúce z ľudí, ktorí prisahajú o Biblii na súde – na ich show Držať krok s Kardashianmi, ale vzťah rodiny s náboženským textom ide ďaleko za slang.

“Nemáme to veľa, ale sme skutočne veriaci,” povedal Kardashian v rozhovore pre svoju slávnu rodinu móda. “Začíname náš deň skupinovým rozhovorom s moslimskou veršou o biblickej verzii a každý hovorí o jeho význame.” Sme veľmi kresťania – a naša pracovná etika a naša disciplína pochádza z toľkých rokov v katolíckej škole. “

Kim Kardashian lead
Kevin Mazur / MG18

Prekvapený? Nebuď. Kardashija už predtým hovorili o tom, že sú rehoľníci. Kimova mladšia sestra Khloé o ňom napísala nakoniec v roku 2016 Lenny Letter, čo sa bavilo o tom, že niektorí ľudia nemusia predpovedať svoju skutočnú úroveň náboženskej oddanosti. 

“Keď si myslíte Kardashian, zbožný pravdepodobne nie je to prvá vec, ktorá prekračuje vašu myseľ. Verte tomu alebo nie, pochádzam z veľmi náboženskej rodiny, “napísala.

Chloé ďalej vysvetlila, že jej otec Robert Kardashian bol kresťanský arménsky a vždy chodila na presbyteriánske alebo katolické školy.

SÚVISIACE: Prečo ľudia sú rozrušení s Kim Kardashian na podporu lízatko

“Každú nedeľu sme chodili do cirkvi, nábožensky,” napísala. “Keď sme začali starnúť, môj otec sa prestal chodiť do kostola, ale stále čítal Bibliu každý deň,” povedala. “Nedeľa sa stala o tom, že do nášho domova prináša cirkev a náboženstvo, že bude hrať evanjeliovú hudbu – má toľko duše a miloval to.”

Rodina matriarcha Kris Jennerová len odrážala tento sentiment. 

“Dokonca aj rodina taká bláznivá ako tá naša môže mať skvelý vzťah s Bohom,” povedal Jenner v roku 2011. 

Zdá sa, že katolícky inšpirovaný motív Gala z niekoľkých týždňov späť bol ešte vhodnejší pre posádku Kar-Jenner, ako sme si mysleli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 − 78 =

map