Našiel! Dianna Agronova Teal Eye Shadow

Mýtus bol zrušený! Odvážny očný tieň nie je len pre večierky s tematikou 80. rokov a ten letný tyrkysový odtieň Dianna Agron je dôkazom. Milujeme, ako neočakávané popové farby nekričia, a tak sme dohnali jej make-upu Gianpaolo Cecilato, aby sme zistili, ako skĺznuť jasné oči správnym smerom. Trik? Najprv definujte svoje oči a po nich potom nalepte farbu. “Použil som dvojitý očný stín Dolce & Gabbana v Lagune, aby som dostal pohľad,” povedal. Cecilato sa začal prevádzkovať značku očné linky v Emerald ($ 30, sephora.com) pozdĺž vodnej línie Agron. Prešiel tenkou vrstvou čiernej krémovej vložky na spodok vrchných rias a potom sa presunul na paletu tieňov. “Aplikoval som tmavšiu túnu na záhyb a zmiešal ju a rozmazal farbu pozdĺž rias na bokoch zo strany na stranu,” dodal. Milujeme to! Vyzdvihnite paletu tieňov za 42 USD na adrese sephora.com.

Naviac vidíte viac jasných tipov na make-up očí.

ĎALŠIE: • Dianna hovorí o svojom novom červenom vlasoch • Nakupujte celebrity na farbách pery! • Najlepšie očné tiene v roku 2013

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map