Našiel! Felicity Jones je nádherný korálový pier

Nováčik Felicity Jones omráčil červený koberec Zlatého glóbusu v elegantnom šatníku Christian Dior, ktorý spároval s porcelánovou kožou, zeleným tieňom a elegantným updo. Ale naše obľúbené doplnky zo všetkých? Jej nádherný koralový ret.

SÚVISIACE: Ako sa dostať do nádherného červeného perka Felicity Jonesa“Inšpirácia pre vzhľad make-upu určite pochádzala z šiat,” zdieľa hviezda make-up artist Sabrina Bedrani. Na doplnenie tealového odtieňa sa usadila na krémovej korálovej rúžovej farbe s miernym leskom na jemnú farbu. Odcudzte jej presný vzhľad tým, že potiahnete pery dlhotrvajúcou rúžovou vložkou v podobnom odtieni. Bedrani použila na trh jar (30 dolárov, nordstrom.com) na diéte Rouré Dior Contour LipLiner Pencil, ktorá sa prvýkrát stala kandidátkou, a predtým, ako prúdila na ružovú značku Rouge Dior v Plisse Soleil (35 dolárov, nordstrom.com). Bezchybný!

FOTOGRAFIE: Pozrite si Červený koberec Zlatého glóbusu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map