Našiel! Lucy Hale’s Sheer Coral Rúž

Korálový rúž je skvelý odtieň na leto, a ak sa vyhnúte príliš ťažkej úprave ako Lucy Hale, odtieň dostane chladné počasie človeka. “Rozhodla som sa urobiť jemný zápas s Luciným make-upom k jej nádhernému oranžovému vrcholu,” povedala makeup artist Nick Barose, ktorý použil Sephora’s Color Lip Last in Go For Pink. “Zvyčajne nenávidím zodpovedajúce make-up na oblečenie, ale na prázdniny je to tak dokonalý a viac slávnostné týmto spôsobom.”Namiesto úplného pokrytia Haleových perí v nepriehľadnom odtieni sa Barose prilepila na ľahké umývanie farby s lesklou povrchovou úpravou.” Potlačil som výrobok priamo z tuby, vybral som ju, aby som ju udržal čistý, potom som pridal podobný tónovaný koral lesk. “Skvelý tip! Vyzdvihnite rúrku za 12 USD na adrese sephora.com.

Naviac nakupujte viac farieb celebrít na perách!

VIAC• Pozri sa na seba vo vlasoch Lucy Haleovej • Chyť sa na všetkých Roztomilé mrchy Novinky • Lucy Hale a Ashley Benson pre Bongo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 17 =

map