Našiel! Najobľúbenejší náhrdelník Mila Kunis (tiež si ju kúpila pre svojich kamarátov)

Mila Kunis je jedna z troch Oz veľký a mocný hviezdy, ktoré milujú obálku InStyleovej marcovej emisie, a vo vnútri nám dala všetky podrobnosti o tom, čo chcete (a neviete) nájsť jej šatník. Jedna vec, ktorá je na vrchole svojho zoznamu obľúbených? Tento náhrdelník šperky Dana Rebecca. “Je to naozaj delikátne: čierne diamanty v rade a ružový zlatý reťazec,” hovorí Kunis V štýle kus, ktorý nosí takmer každý deň. “Práve som si kúpil ten istý pre všetky moje najbližšie priateľky, každý z nich ma na to oddelil, oddelene, v jednom alebo druhom bode, a tak som si myslel, že by bolo báječné, keby sme to všetci mohli zdieľať.” A môžete to tiež zdieľať – kúzlo, predstavujúce .04 karátov čiernych diamantov na 14k ružovom zlatom reťazci, je k dispozícii za 220 dolárov na danarebeccadesigns.com.

Navyše, prejdite za zákulisím na fotografiách v marci!

VIAC• Pozrite sa na Oz Stars s ich iMadeFace makeovers! • Pokúste sa o účesy z unca hviezdy! • Rozdelenie krásy: make-up z Premiere Oz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 + = 68

map