Našiel! Najobľúbenejšie vrecko značky Pippa Middleton

Pippa Middleton má nový kúsok ramienok. Po historickej krstovej knižke princa Georgea sa zvyčajne vrátilo k rodičovskej tene, ktorá sa baví okolo Londýna s kabelkou Milana Millu “Milan”. Peňaženka, v burgundskej koži a čiernej farbe lýtka so zlatým výpisom hardvéru, sa zdvojnásobuje ako taška cez rameno alebo rameno a dokonca má dostatok miesta na uloženie 13 palcového prenosného počítača. Spárovala elegantné príslušenstvo s čiernym Maxom na plášti cez béžovú kazateľku Tania dress a Comptoir des Cotonniers Nelle. Nie je to po prvýkrát, čo Pippa za značku zhoršila – je tiež fanúšikom viedenského štýlu londýnskeho dizajnéra. Chcete kúpiť novú obľúbenú tašku Pippy? Môžete to zachytiť v rovnakej farbe ako Pippa (alebo v taupe a všetky čierne) za 720 dolárov na millimillu.com.

Navyše, vidíte ešte viac Pippovho najlepšieho vzhľadu!

ĎALŠIE: • Máme radosť Pippa Middleton na každodenné cestovné pohľad! • Získajte Pippa kožené nohavice, ak máte šťastie • Nakupujte Pippa Party Party od Head-to-Toe

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 15 =

map