Našiel! Senátor Wendy Davis ‘Filibuster tenisky

Počujme to pre Wendy Davis! V utorok sa texaský senátor vydal slovo a hovoril po dobu trinástich hodín priamo, aby zrušil návrh, ktorý by zakazoval potraty po 20 týždňoch a umiestnil obmedzenia na existujúce kliniky. Nakoľko výrečne doručila svoj pirát, v ktorom poukázala na to, ako tieto zákony negatívne ovplyvnia ženy a lekárov, Davisovi nebolo povolené toľko ako prestávka v kúpeľni, ale naďalej zostávala silná až do konca tesne pred polnocou. Senátor sa zobral na podpätku pre pohodlné tenisky Mizuno Women’s Wave Rider 16 na farebnej palete Rouge Red / Apple Green a odvtedy, čo Davida venovali pozornosť celému trinásťhodinovému filmu, sme si istí, že budú môcť vziať na každom teréne, ktorý narazíte. Vyzdvihnúť pár za 114 dolárov na mizunousa.com.

Navyše, pozrite sa na našu najvyššiu sprievodcu obuvi.

ĎALŠIE: • Oslávte manželskú rovnosť s džbánom z vrstvy Ombre • Zaregistrujte sa do nášho newsletteru • Nakupujte módne a kozmetické výrobky s účelom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 10

map