Našiel! Získajte jemne vyblednuté Jean Leggings od Michelle Obamovej

Včera prvá dáma Michelle Obama privítala miestnych študentov a vodcov FoodCorps na Bieleho domu Južný trávnik pre šiesty výročnú výsadbu kuchynskej záhrady v Bielom dome. Obama najprv hostil výsadbu záhrady v roku 2009, aby spustil jej Let’s Move! kampaň, celoštátnu iniciatívu na podporu zdravého stravovania a cvičenia. Prvá dáma sa dostala na výsadbu v neformálnom a zároveň štýlovom komplete, ktorý obsahoval šedú pletenú špičku, tmavé olivové štíhle džínsy, bundy bundy a čierne kožené tenisky. Porozprávajte sa o záhradkárstve.

AG Adriano Goldshmied Jeans
Zdvorilosť Foto

Chcete univerzálne džínsy Obama pre seba? Našli sme jemne zúfalé nohavice AG Adriano Goldschmied, ktoré nosila, a zatiaľ čo populárne značky “The Legging” sa vypredajú v obarvenom zelenom odtieni Obama, sú stále k dispozícii v mnohých iných odtieňoch. Pridajte si štýl FLOTUS do vlastného šatníka a vyzdvihnite pár na sebe (159 – 245 dolárov) na agjeans.com.

Chcete viac najlepších módnych momentov prvej dámy? Pozrite sa na najlepší vzhľad Michelle Obamovej tu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 8 =

map