Našiel! Zlatá hviezda Zooey Deschanel je farba pery

Od svojho retro ohandu na jej zábavné nechtové umenie, Zooey Deschanelova krása pohľad na Zlaté glóbusy 2013 určite nesklamala! Obzvlášť sa nám páčilo jej čistý pery sa odrazil od tónov v jej červenej farbe Číslo Oscara de la Renta bez toho, aby to bolo prehnané. “Vždy milujeme šesťdesiat rokov so makeupom Zooey, takže sme sa inšpirovali Brigitte Bardot a Twiggy,”povedala jej make-up artist Jorjee Douglas, ktorý vyskočil exkluzívny zásah Instagram predtým, ako Deschanel prešiel na červený koberec.”Šli sme s modernou verziou vzhľadu, ktorá spôsobila jej modré oči pop.”Douglas vrstva dvoch produktov Tarte vytvoriť vlastný odtieň pre hviezdu, počnúc Glamazon Pure Performance Rúž s tučným písmom (26 dolárov, tartecosmetics.com). Používa prsty, ona dabbed na koralovej farbe na vytvorenie škvrny, a potom zamaskované LipSurgence tuku na pery v Delighted (24 dolárov, tartecosmetics.com) na vrchu.

Pozrite sa, čo všetci nosili!

VIAC • Nakupujte viac celebritných farieb na pery! • Zlaté vlasy Jennifer Lawrenceových zlatých glóbusov • Zlaté guličky: make-up Morena Baccarin!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map