Najkrajšie kráľovské rodinné prázdninové karty z celého sveta

kráľovský Family Christmas Card 2017 - Lead
Chris Jackson / Getty cez Kensingtonský palác / Instagram

Isabel Jones

18. decembra 2017 v 9:15 hod

“To je obdobie, ktoré má byť kráľovské – a nádherné, a nechať celý svet kĺzavý v závisti pri odhalení vašej výročnej dovolenkovej karty.

Počas posledných niekoľkých týždňov kráľovské rodinné karty robili svoje vírusové kruhy. Videli sme príliš roztomilé snímky z Monaka a Španielska a boli sme milovaní s rozkošnou fotografiou vévody a vojvodkyne z Cambridge s ich deťmi Prince George, 4 a princezná Charlotta, 2.

VIDEO: Mladý princ Harry a narodenina princa Williama Play Fotky roztápajú vaše srdce

Zatiaľ čo v roku 2017 nás požehnal novými dokonalými kartami, ktoré by sme určite viseli na našej chladničke, sotva sme boli prvý, kto nás potešil s potešením. V duchu sviatkov sme zhromaždili naše obľúbené regálne prázdninové karty z posledných troch rokov.

Hoci britská aristokracia je zvyčajne našou základňou, zahŕňali sme množstvo kráľovských kariet mimo ríše potomkov kráľovnej Alžbety (nebojte sa, stále ich zahrňujeme). Prejdite nadol a zobrazte ich všetky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map