Najlepší nahý nechtový poľský kožný tón

Nahé nechty sú elegantné, nadčasové a sofistikované. Predlžujú si prsty, nikdy nesúvisia s vašim oblečením a čipy sú sotva viditeľné. Ale nosenie nesprávneho odtieňa pre váš tón pleti môže nechať vyzerajú vyblednuté. Preto sme sa pripojili k pomoci Tom Bachika, globálneho umelca nechtov pre L’Oréal Paris a manikúru k hviezdam ako Jennifer Lopez a Jennifer Aniston. Tu sú jeho tipy na nájdenie dokonalého nahého.

SPRIEVODCA: Celebrity Manicurist Tom Bachik rozlieva detaily na nechty vyzerá očakávať, že na Zlatých glóbusoch

Prvým krokom je určiť váš podtón alebo farbu, ktorá leží pod koža. “Pozrite sa na žily na spodnej strane ramena,” hovorí Backik V štýle. “Ak sú v prvom rade zelené, máte viac teplého tónu, a ak sú modré v tóne, ste na chladnej strane.” Môžete tiež ísť podľa typu šperkov, ktoré nosíte, hovorí. Ak vaša pokožka vyzerá najlepšie v striebre, pravdepodobne máte chladný podtón, ale ak je zlato vašim cieľom, pravdepodobne ste na teplejšej strane.

“Pozrite sa teraz na tie, ktoré sú na horúcej strane alebo šedej (chladnej) strane,” dodáva. “Odporúčam odtieniť tmavší / tmavší ako tón pleti pre čistý, ale zámerný vzhľad.”

Ak máte reálnu pleť:

022715-nude-nechty-embed2.jpg
Zdvorilosť

Bachik Pick: L’Oréal Paris v Eve je akt, 6 dolárov; lorealparisusa.com.Tiež skúste: Deborah Lippmann vo filme Naked, 18 dolárov; nordstrom.com a Zoya v Chantal, 9 dolárov; zoya.com.

Ak máte strednú pleť:

022715-nude-nechty-embed3.jpg
Zdvorilosť

Bachik Pick: L’Oréal Paris v Julianne je akt, 6 dolárov; lorealparisusa.com.Tiež skúste: Smith & Cult in Ghost Edit, 18 dolárov; smithandcult.com a Essie vo All Tied Up, $ 8; essie.com.SÚVISIACE: Krok pryč od kamienkov! Minimalistické manikúry majú moment

Ak máte olivovú pleť:

022715-nude-nechty-embed4.jpg
Zdvorilosť

Bachik Pick: L’Oréal Paris v Doutzen’s Nude, 6 dolárov; lorealparisusa.com.Tiež skúste: Essie v Not Just Pretty Face, $ 9; essie.com a Jin Soon v Nostalgii, 18 dolárov; jinsoon.com.

Ak máte tmavú pleť:

022715-nude-nechty-embed1.jpg
Zdvorilosť

Bachik Pick: L’Oréal Paris v Liya’s Nude ($ 6; lorealparisusa.com).Tiež skúste: RGB kozmetika v oparu, 18 dolárov; rgbcosmetics.com a Essie v Smokin ‘Hot, 9 dolárov; essie.com.

PRIPRAVUJÚCI: Spring Beauty Preview: nahý nechty na nechty

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − = 58

map