Najlepšia nadácia a krycie výrobky z roku 2018

najlepší Beauty Buys Foundations
Time Inc. Photo Studio

Erin Lukas

06 apríla 2018 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pre našich 23. výročie Best Beauty Buys sme sa zaoberali vedúcimi dermatológmi, výtvarnými umelcami, kaderníkmi a manikérmi, aby sme zistili, ktoré výrobky nemôžu dostať. Hlasy sú v: budete chcieť vyčistiť polici pre týchto 165 kozmetických meničov. 

Je faktom, že základ a korektor sú dva z najnáročnejších makeup produktov, ktoré si môžete kúpiť. Môžete si prečítať stovky päťhviezdičkových recenzií o vzore, ale nedozviete sa, či sa produkt rozmazáva alebo či je tieň správny až kým ho nenosíte.

Takže pre tohtoročnú Najlepšie kúpu krásy naša skupina profesionálov vyskúšala všetky základy, korektorov, základy a dokončovacie prášky, aby zistila, ktoré z nich prekračujú zvyšok – plus tie najlepšie produkty, ktoré im pomôžu pri nastavovaní.

Prejdite nadol, aby ste splnili základné a zakryté produkty, ktoré sa stanú vašimi novými svorkami.

VIDEO: 5 Essentials Kit Makeup Kit pod 50 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − = 76

map