Najlepšie fúkané suché spreje a krémy pre Váš typ vlasov

So všetkými základnými nátermi na trhu, InStyle.com asistentka Beauty Editor Marianne Mychaskiw išla na misiu, aby našla najlepšie možnosti pre každú starostlivosť o vlasy, testovanie rôznych vzorcov týždenne. Za niekoľko mesiacov zúžila zoznam na najvyšších päť vzorcov, aby vyhovovala jemným, hrubým, kudrnatým a poškodeným vláknam. Čítajte ďalej a nájdite si dokonalú zhodu!

Kto nemá rád dobrý výbuch? Rituál s mojou sušičkou a okrúhlym štetcom sa v našej domácnosti stáva bežným výskytom Nemôžem ospravedlniť návštevu týždňového salónu a niekedy od tej doby Mad Men skončil som naozaj neviem, čo so sebou robiť v nedeľu večer. Po mnohých neúspešných pokusoch som zistil, že jediný spôsob, ako by moje ručné práce mohli byť rovnako dobré, ako skutočná dohoda bola s pomocou pevného fúkacieho náteru. Tak som sa rozhodol vyskúšať každú možnosť, ktorá sa dostala cez môj stôl, aby som zistil, čo skutočne funguje.

Malé pozadie: Mám veľmi hrubé, prirodzene hnedé vlasy, ktoré boli kvitnuté, kým som ich začal zabíjať svojimi plochými úpravami železa a rovnačky. Farbila som to veľa, takže moje zámky videli lepšie dni z hľadiska poškodenia, ale je to obrovské zlepšenie od chvíle, keď som sa rozhodla ísť blondínka. Trvalo mi veľa, aby som si udržal vlasy zdravé, kým stále mi kŕmil moju závislosť na sušičke, takže niečo, čo prinášalo dostatočnú hydratáciu, zatiaľ čo tienenie vlasov z prvkov vyvolávajúcich frizovanie bolo nevyhnutné. Po mesiacoch testovania priadzí na odfukovanie som dokázal zúžiť masívny zoznam až na prvých päť možností, takže by ste nemuseli.

SÚVISIACE: Anatómia perfektného vyfukovania: Ako si urobiť salónový efekt

žranica Primers - Embed 1
Zdvorilosť

Najlepšie pre jemné vlasy: Živý dôkaz Blowout, 24 dolárov; ulta.com.

Je pravda, že to bol trochu lepkavý pre moje hrubé vlasy, ale keď sa môj priateľ, ktorý bojuje s jej tenkými prameňmi, vzal to na skúšku na ceste, pridal dokonalé množstvo textúry, aby jej vrstvy mohli naozaj uchopiť okrúhlu kefu. Jej vlasy sú rovné a majú problémy s držaním zvlnenia, ale polymér bohatý sprej pomohol zamknúť objem a raz nastavil svoj štýl vyzeral perfektne po celé dni.

SÚVISIACE: Tento program neobmedzeného výbuchu stojí menej ako mesačný metrokard

žranica Primers - Embed 2
Zdvorilosť

Najlepšie pre hrubé vlasy: Frederic Fekkai Blowout Primer, 20 dolárov; target.com.

Vyfukovanie vlasov sa často stáva intenzívnym tréningom a z tohto dôvodu nemám pocit, že je potrebné ísť do posilňovne v dňoch vedúcich k mojej štýlovej relácii. Nie som si istý, ako to urobil tím Frederic Fekkai, ale ja som tak rád, že to urobil – niekoľko dobre umiestnených striek na moje vlhké vlasy robí celý proces oveľa zvládnuteľnejším a keďže nemusím bojovať s okrúhlym štetcom toľko, znižuje sa na štýlový čas.

SÚVISIACE: Ako kúpiť pravý sušič vlasov

žranica Primers - Embed 4
Zdvorilosť

Najlepšie pre poškodené vlasy: Bumble a Bumble Blow-Dry Repair, $ 30; sephora.com.

Tento čarovný elixír bol čestne jedinou vecou, ​​ktorá ma dostala cez svoju blondínku. Chodením z mojej brunetovej základne na teplý zlatý odtieň ostali moje vlasy tak poškodené, že dokonca ani najviac hydratačná zmes oleja by mohla pomôcť pri koncoch cukrovej vaty. Niekedy toto krémové sérum splynulo rozobraté kúsky a poškodené oblasti sa skutočne začali zlepšovať pri každom použití.

Súvisiace články: Najlepšie vlasové masky na opravu letných škôd

žranica Primers - Embed 3
Zdvorilosť

Najlepšie všetko: Oribe Royal Blowout, $ 64; oribe.com.

Kráľovský výstrel Oriby možno opísať len v troch slovách: Kate. Middleton. Hair. Stojí to pekné penny, ale trochu ide dlhú cestu, takže fľaša by mala trvať niekoľko mesiacov. Pretože pracuje pre takmer každý typ vlasov, je to krása ekvivalentu tej nepríjemne chladnej dievčiny z vašej strednej školy, ktorá hrá každý šport, zapadá do každej kliky a podarilo sa udržať hviezdne stupne napriek pozvaniu na každú vyššiu party. unikátny silikónový komplex v hmle dodáva vlasom ultraľahkú ochrannú vrstvu, zatiaľ čo infúzia arganového oleja hydratuje a necháva vaše vrstvy jemné na dotyk.

SÚVISIACE: Ako dlho to trvá naozaj Trvať? Root Boosting Spray

žranica Primers - Embed 5
Zdvorilosť

Najlepšie pre kučeravé vlasy: Sultra Heat Guard, 24 dolárov; nordstrom.com.

Predtým, ako som začal keratínom ošetrovať moje vlasy, bol to základ, ktorý by som použil, aby som premenil svoje špirály na elegantný výbuch. Kudrnaté pramene majú viac kriviek ako ich rovnomerné náprotivky, takže je potrebných ešte niekoľko priechodov kefy a fúkacieho sušiča, aby sa dosiahli hladké, skákacie vrstvy. Patentovaná formulácia spoločnosti Sultra pôsobí ako ochranný štít proti prebytočnému teplu, ale naplní kožnicu dobré bielkoviny, aby sa zabezpečilo, že zdravie vlasov nebude ohrozené.

FOTOGRAFIE: 10 najlepších deanglárov pre letné vlasy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − = 57

map