Najlepšie HD základy na trhu, zoradené podľa typu

V dnešnom digitálnom veku Instagramu, sedem sekúnd videí a samozrejme selfies sa HD nadácia stáva takmer rovnako dôležitou pre vašu spoločenskú hru, ako je silné Wi-Fi pripojenie a primeraná životnosť batérie. Dlho chválili ich schopnosť vytvárať efekt vetrania pod najkvalitnejšími fotoaparátmi, väčšina receptov kombinuje použitie potiahnutých pigmentov a ultra-kvapalných textúr, ktoré poskytujú bezproblémovú povrchovú úpravu, bez ohľadu na to, ako dôkladne ste (alebo váš divný stalker vášho priateľa) zväčší obrázok. Tu sme zlomili naše päť obľúbených vzorcov podľa typu, aby sme zabezpečili selfies, takže #Frameless, sú povinní vytvoriť populárnu stránku.

SPRIEVOD: Krása z koncentrátu: Prečo potrebujete koncentráciu nadácie vo svojom arzenáli

Najlepšie pre zrelú pleť: Nadácia Dior Capture Totale Serum

HD Foundations
Zdvorilosť

Čo dostanete, keď prekonáte silné sérum proti starnutiu s HD základom? Dior Capture Totale, samozrejme. Považujte to za základ s dennou prácou – emulzia je naplnená prísadami určenými na boj proti známkam starnutia, ale efektívne pokrýva škvrny a zmenu sfarbenia bez toho, aby sa cítila ťažká, alebo sa usadili na nejakých jemných líniách.

$ 82; nordstrom.com

Najlepšie pre suchú pleť: Cargo HD Picture Perfect Liquid Foundation

HD Foundations
Zdvorilosť

Zatiaľ čo pleť na strane slepačiek môže nájsť nadmernú záťaž Cargo, je ideálna pre suchú pleť, ktorá potrebuje trochu ďalšiu lásku. Vzorec je infundovaný s patentovaným multi-minerálnym komplexom značky, ktorý hydratuje pokožku, zatiaľ čo vytvára efekt jemného zaostrenia, ktorý sa rozmazáva na nerovnomerné časti.

$ 36; ulta.com

 

Najlepšie pre mastnú alebo akné náchylnú pleť: Smashbox Liquid Halo HD Foundation 

HD Foundations
Zdvorilosť

Hľadanie nadácie pre mastnú pleť rozhodne neprichádza bez jej výziev – kvapalina, ktorá účinne pokrýva, zostane umiestnená a nespôsobí neočakávaný breakout, je kľúčová, ale zvyčajne skončíme s návštevou klasického singlu Meat Loaf prijatím ” dve z troch nie je zlá “mentalita. Už viac, vďaka nadácii Smashbox Liquid Halo. Vzorec poskytuje bezpodmienečne bez podráždenia aj tie najcitlivejšie pletie. Ešte lepšie je, že technológia “Liquid Light” vydáva efekt, ktorý skutočne funguje s prirodzená stredná deň žiara mastná pleť má tendenciu dostať.

$ 42; sephora.com

SÚVISIACE: Táto nadácia si vezme svoju hru Selfie na ďalšiu úroveň

Najlepšie všetko: Vytvorte niekedy Ultra HD Invisible Cover Foundation

HD Foundations
Zdvorilosť

OG v kategórii Make Up For Ever propagovali HD kategóriu pred niekoľkými rokmi s ich originálnym vzorecom, ale keďže všetky kamery v budúcom roku prepínajú na technológiu 4K, značka sa rozhodla vhodne vylepšiť klasiku tak, aby zabezpečila, že vaša #NoFilter selfies splniť ich nároky. Ultra jemná sľuda a pigmenty sú pokryté aminokyselinami, ktoré napodobňujú vzhľad vlastnej pokožky trochu bezchybnejšie a infúzia kyseliny hyalurónovej udržuje pleť hydratovanú a ďalej rozširuje opotrebenie.

$ 43, sephora.com

 

Najlepšia cena: Nadácia NYX HD

HD Foundations
Zdvorilosť

Prišiel na 18 dolárov, NYX je recept plní rovnako dobre ako jeho vyššia-cena protipoložky, bez ceny obchodného domu. Tvarovateľné pokrytie vám umožňuje jednoducho dosiahnuť ako čisté, tak aj nepriehľadné povrchové úpravy, a ľahko sa kĺže s tónovanou textúrou zvlhčujúcej látky.

$ 18, ulta.com

Súvisiace video: Sme posadnutí Charlotte Tilbury Magic Creme

FOTKY: Najlepšie tekuté základy roku 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 + = 31

map