Najlepšie kadernícke výrobky z roku 2018

najlepší Beauty Buys - Styling Products
Zdvorilosť

Erin Lukas

Apr 23, 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pre našich 23. výročie Best Beauty Buys sme sa zaoberali vedúcimi dermatológmi, výtvarnými umelcami, kaderníkmi a manikérmi, aby sme zistili, ktoré výrobky nemôžu dostať. Hlasy sú v: budete chcieť vyčistiť polici pre týchto 165 kozmetických meničov.

Ak je vaša vlasová tvár každodenným bojom, pravdepodobne je to preto, že používate nesprávne výrobky. Zjednodušenie cesty z vlhkých, práve premytých vlasov na frizy-free, beachy vlny alebo elegantný vrchol uzol by nemal byť ťažké, ale vedieť, čo výrobky účesy vám pomôžu dosiahnuť požadovaný vzhľad môže byť.

Preto sme sa obrátili na náš tím Best Beauty Buys, ktorý zistil, čo štylizátory skutočne pracujú. Zvážte hľadanie prania bez paličiek, nelepivého sprej na vlasy, tvaru a ďalšie.  

Pokračujte v rolovaní pre 16 účesov, ktoré sa chcú stať vašimi novými svorkami.  

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map