Najlepšie krásy nakupuje 2014: Krása riaditeľ Kahlana Barfield vysvetľuje, ako víťazné produkty urobiť rez!

Náš ročný Best Beauty Buys je mamut podnik, ktorý začína s 1000 produktmi preskúmané 78 odborníkov, aby vám 150 absolútne najlepšie krásy podnikania má ponúknuť. Na čele tohto masívneho projektu je V štýle krása riaditeľka Kahlana Barfieldová, ktorá vysvetľuje všetky detaily podrobného procesu nižšie.

Znie to ako epos. Kde začínate?

Najlepšie Beauty Buys je taký masívny projekt, ktorý začíname 9 mesiacov vopred. Začneme v auguste a beží v májovej emisii. Skutočne začneme pohovorom s panelom celebritných dermatológov, makeupových umelcov, manikúrov a kaderníkov o ich výrobkoch. Výrobky, s ktorými chodia, výrobky, ktoré udržiavajú v súprave, výrobky, ktoré odporúčajú svojim klientom, to, čo je naozaj vyskúšané a pravdivé – na čo sa spoliehajú.

Môžete sa s nami rozprávať týmto procesom?

Takže, akonáhle dostaneme výsledky z prieskumu, máme celý tím internistov a asistentov, ktorí sú špeciálne určení pre najlepšie krásy. Spočítame výsledky a potom zavoláme do viac ako 1000 produktov a to je moment, keď začneme náš testovací proces.

Ľudia sa tešia V štýleNajlepšia krása nakupuje celý rok – prečo si myslíte, že to odráža toľko s našimi čitateľmi?

Je to ako krása biblie. Všetko je tam – najlepšie z najlepších. Rozprávavame sa s odborníkmi na špičkovú celebritu a oni nám hovoria, čo skutočne používajú. Ak chcete vedieť, aký je najlepší čistiaci prostriedok pre mastnú pleť, je to tam. Môžete to roztrhnúť, dať ho do kabelky, postaviť ho na rok a máte všetko.

Boli tam nejaké nové produkty, ktoré vás prekvapili?

Samozrejme, že budete mať tie produkty, ktoré vyhrávajú rok čo rok, tie skúšané a pravé sponky – ako sprej na vlasy Elnett (12 dolárov na ulta.com), ale tento rok tu boli nejaké prekvapenia. Nadácia Luminous Silk (62 dolárov na stránke giorgioarmanibeauty-usa.com) vyhrala viac ako desať rokov a tento rok získala svoju novú nadáciu Maestro ($ 64 na giorgioarmanibeauty-usa.com), takže to bolo naozaj prekvapujúce, ale úžasný vzorec a ľudia to budú milovať.

Aké sú vaše osobné obľúbené produkty zo zoznamu?

Máme sekciu Redakcie editorov a toto je sekcia, ktorá umožňuje redaktorom hovoriť o produktoch, ktoré skutočne milujeme. Sú to nové produkty, ktoré sa začali v uplynulom roku. Osobným mojim favoritom, ktorý sa stal na tohtoročnom zozname, je Sarah Potempa’s Cordless Flatiron ($ 99 na adrese ulta.com). Som úplne milujúci, je to geniálny produkt. Môžete si ju vložiť do kabelky na dotykové upratovanie na cestách.

Pozrite sa na všetky najkrajšie kúpele v roku 2014!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 76

map