Najlepšie krásy nakupuje obľúbený editor: Rita Hazan Weekly Remedy

Ľudia hovoria, že zmena je dobrá, ale pokiaľ ide o moje vlasy, je príliš veľa dobrej veci. V minulom roku sa moja farba zmenila takmer tak často ako Rihanna alebo Kim Kardashian medzi blondínkou a mojou prirodzenou brunetkou, aj keď obe hviezdy ju odtiahli oveľa elegantnejšie ako ja. Akonáhle som sa vrátil k svojim koreňom, stal som sa posadnutý tým, že som našiel hlboký kondicionér, aby som ho vyliečil späť do zdravšieho stavu, ale veľa verzií, ktoré som skúšal, zanechal vlasy pocit mastnej alebo ma musel čakať spôsob príliš dlho (niekedy 5 minút alebo viac, som netrpezlivá), aby sa prínosy prejavili. Takmer akoby čítala moju myseľ, slávna farbistka Rita Hazan spustila svoj týždenný prípravok na ochranu, ktorý som odvtedy nazval Wonder Twins za poškodené vlasy a jediný spôsob, akým som sa pozrel späť, je, keď potrebujem spozorovať moje lesklé vrstvy spoza zrkadla.

SÚVISIACE S DANOU: Najlepšia krása kupuje obľúbený editor: Laura Mercier Tinted Moisturizer

Napriek tomu, že ide o dvojstupňový proces, váš sprchovací program sa nemusí zmeniť na hodinu-dlhý rituál, aby liečba nadobudla účinnosť – môžete ho vypláchnuť takmer hneď, ako aplikujete každý vzorec, a len dime-veľkosti množstvo je všetko, čo potrebujete na pokrytie vašich dĺžok. Prvá fľaša, vhodne označená ako krok 1, otvára vlasovú kutikulu so zmesou výživných olejov, ktoré následne podávajú každému prameňu dobré zložky a okamžite sa môžu vypláchnuť. Krok 2 je zabalený s ryžovými proteínmi, aby sa zosilnili a zosilnili poškodené oblasti, potom sa zbavili kožných buniek. Oba produkty neobsahujú žiadne sulfáty a parabény, takže vaša keratínová alebo farebná liečba zostane nezničená a aj keď sa odporúča raz týždenne, niekedy budem liečiť až dvakrát týždenne, ak moje vlasy potrebujú trochu ďalšiu lásku. Najlepšia časť? Získali sme vám exkluzívnu zľavu na duo, takže si to môžete vyskúšať sám! Bežte, nechodte ďalej na adresu ritahazan.com a zadajte kód INSTYLE20 na pokladnici, aby ste dostali 20% z ceny za nálepku 42 dolárov. Ver mi, je to že dobrý.

FOTKY: Viac Najlepšie krásy kupuje výbery redaktorov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 + = 82

map