Najlepšie strany Grammy 2018 Víkend InStyle.com

TK
Jared Siskin / Getty Images

Jonathan Borge

26. januára 2018 o 15.45 hod

Grammy sú skutočne považované za najväčšiu hudobnú noc, ale nemyslite si, že vaši obľúbení umelci si vyhradia svoje oslavy práve v ten večer. V skutočnosti, títo ľudia párty dní predtým, než je čas dokonca i chodiť na červený koberec.

Vo štvrtok Ashley Graham vstúpila do The Grill a The Pool v New Yorku, kde privítala hviezdy ako Ciara, Kelly Clarkson, Rita Ora a Bebe Rexha pre pre-Grammys bash skupiny Warner Music Group. Všetci vyzerali báječne a Cardi B skončila v noci s jedným epickým výkonom. Aj Missy Elliott tu bola, aj keď vyťahovala dvojitú povinnosť. V ten istý večer rapper smeroval esencie‘s Black Women in Music, kde získala cenu Visionary Award priamo od Janet Jackson.

Spoločnosť Spotify oslavovala nominované hviezdy ako SZA, Alessia Cara a Julia Michaels a Delta sa pripojila k zábave s vlastnou večierkou a privítala Katie Holmesovú, Vanessu Hudgensovú a Lea Micheleovú. V Paríži si Dior a Bella Hadid oslávili týždeň couture maskovačkou. Hovorte o zaneprázdnených niekoľkých dňoch.

VIDEO: 2017 Grammy Red Carp Arrivals

Prejdite nadol, aby ste videli najlepšie strany v týždni.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 6 = 9

map