Najlepšie vlasy Try-On 2013 je …

Miley Cyrus má dosť rokov! Zatiaľ čo jej hravý vzhľad, úplne nový album a vystúpenie na VMA vyústili do rozdielnych rozhovorov a diskusií, jedna vec bola jasná – jej platinový pixie bol hit medzi všetkými našimi čitateľmi. V tomto roku sa vyskúšalo vyše 759 000 ľudí na jej krátkej plodine v našom nástroji Hollywood Makeover Tool, čo je najpopulárnejší účes celebrít v roku 2013.

Musíme povedať, Miley určite nosí pohľad dobre. “Je to 100 percent najlepšia posteľová hlava, ktorú ste mohli kedy mať,” povedala nám už skôr. “Prebudíš sa a cítiš sa celkom dobre, alebo ak to neurobíš, plácáš na malom kolíku Valentina a vy ste ako:” Dobre, dnes som roztomilý! “” Mali ste šancu vyskúšať si najviac buzzed-o účes roka? Jednoducho odovzdajte svoj obrázok a budete si môcť pozrieť, ako by ste sa pozreli v jej súčasnom odstrihu podpisu. Môžete dokonca zdieľať pohľad so svojimi priateľmi na Facebooku, Twitteru a Instagrame, aby ste zistili, ako reagujú. Prejdite k nášmu Hollywoodskému nástroju na prerobenie!

ĎALŠIE: • Top Pop kultúrne momenty v roku 2013 • Pozri Miley Cyrus 21 najlepšie vyzerá niekedy • Miley Honors Marc Jacobs na FGI Night of Stars

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map