Najlepšie vzorky základnej vrstvy pre každú potrebu nechtov

Pokiaľ ide o dosiahnutie perfektnej manikúry, je to všetko o prípravku. Jeden dôležitý krok, ktorý by ste nikdy nemali prehliadať, je základný náter. Poskytuje nechty s hladkým plátnom na leštenie, zabraňuje zafarbeniu, stimuluje rast a pomôže vám poskytnúť vašu manikúru dlhšiu životnosť. Ale namiesto toho, aby ste pretiahli nejaký starý vzorec, mali by ste použiť jeden, ktorý vyhovuje vašim špecifickým potrebám nechtov. Máte nevzhľadné hrebene? Citlivá pokožka? Na tieto problémy je základný náter. Udržujte rolovanie a vyhľadajte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ak máte slabé, krehké nechty:Ak ste si mysleli, že nemôžete pracovať s kelímkami vo svojej kráse, znovu premýšľajte. Nails Inc. Superfood Base Coat ($ 15; sephora.com) je infúziou s kale extraktom, o ktorom všetci vieme, že je plný vitamínov A, C a K. To zvyšuje produkciu keratínu (proteín, ktorý robí nechty tvrdé), takže výsledkom je silnejšie a zdravšie vyzerajúce nechty.SÚVISIACE: 3 spôsoby, ako vaše nechty suché rýchlejšieAk vaše nechty majú hrebene:

032615-base-laky-vložiť-4.jpg
Zdvorilosť

Hrebene môžu sabotovať dokonale dobrú manikúru a staršie nechty sú vystavené vyššiemu riziku. Dobrou správou je hrebeňový náplň ako Essie’s ($ 10, nordstrom.com) vám poskytne hladký a rovnomerný základ pri každom použití. A pretože je to hydratačné, vaše nechty budú mať mladšie vzhľad.SÚVISIACE: Prijmete túto ružu? Naše obľúbené vône na báze ruže

Pre dlhotrvajúci manikúru:

032615-base-nátery-embed2.jpg
Zdvorilosť

Nič nie je viac frustrujúce ako poštiepené leštidlo, najmä ak sa to stane deň alebo dva neskôr. Preto odporúčame Julepov kyslík vyhladzujúci základný náter ($ 18; sephora.com), inovatívny vzorec, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol vašej manikúre trvať oveľa dlhšie a zároveň zabraňoval tmavým farbám.

Ak máte citlivú pokožku:

032615-base-nátery-embed1.jpg
Zdvorilosť

Máte citlivú pokožku alebo oči? Toto je pre vás. Vďaka klinikovému nechtovému smaltu pre citlivú pokožku (13 dolárov, nordstrom.com) si môžete správne pripraviť nechty bez strachu z alergickej reakcie. Funguje to dvojitá práca ako lesklý vrchný náter.

Pre liečbu All-in-One:

032615-base-laky-vložiť-3.jpg
Zdvorilosť

Máte zlomenie, hrebene, žltnutie a všetko medzi tým? Žiaden problém – Deborah Lippmann je všetko o tejto základni ($ 20; sephora.com), krém na nehty, vylieči tieto ťažkosti v jednom rýchlom kroku. Môže sa dokonca nosiť sama pre nahé, matné prevedenie.

FOTKY: Najhorúcejšie nechtové farby jari 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 50

map