Najnovšia funkcia Pinterestu prinesie vašim stranám plánovacie schopnosti na ďalšiu úroveň

Volanie všetkých závislých na Pinterestu! Webová stránka inšpirovaná náladou dosiahol dnešný významný upgrade a máme pocit, že idete milovať to.

V súčasnosti spoločnosť Pinterest spustila úplne novú dosku, čo ešte zjednodušuje usporiadanie vašich kolíkov. Podľa tlačovej správy z lokality “teraz môžete vytvoriť niekoľko sekcií v rámci jednej dosky, aby ste mohli bez problémov ukladať nápady a rýchlo ich nájsť, keď ich chcete vyskúšať.” Ak máte viac nápadov pre svoje nápady na plánovanie dovolenky, môžete teraz vytvoriť jednu dosku a rozdeliť ju na sekcie ako výzdoba, darčeky, recepty a oblečenie.

pinterest Interface - Embed
Zdvorilosť

“S oddielmi ako našou najdôležitejšou funkciou všetkých čias sme začali testovať” dosky v radách “s malou skupinou Pinners a vylepšili sme ich na základe ich spätnej väzby,” tvrdí Pinterest. Nové funkcie sa začnú rozširovať dnes na všetkých platformách a budú k dispozícii všetkým Pinners, skôr ako budete môcť povedať “Recept na vďakyvzdania a inšpiráciu”.

VIDEO: Desk Decluttering s Marie Kondou

 

SÚVISIACE: Pinterest práve urobil to ešte ľahšie nájsť skvelé recepty

Nová funkcia, ktorá bola spustená práve v čase na sviatok, keď viete, že budete čistiť Pinterest pre všetky najlepšie inšpirácie dovolenky. Happy Pinning!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − = 80

map