Najnovšie oblečenie Kim Kardashian West je ako nič, čo ste predtým videli

Dámy a páni, Kim Kardashian West, ako ste kedy videli. No, pravdepodobne nie preto, že ako sa kedysi Kim povedala, “nahé selfies”, kým zomriem. ” Či tak či onak, toto oblečenie určite dosiahne nové výšiny – alebo hĺbky? – s extrémne nízkym strihom, midriff-baring svetlo modrá La Perla podprsenka (324 dolárov, shopbop.com), nadmerné džínsové bundy, cut-off jean kraťasy, a úplne prehliadnuteľné, úplne Kim, stehno vysoké topánky.

Kardashian West sa prispôsobil šumivým náhrdelníkom, ktorý čítal “SAINT” ako kývnutie jej synovi a jej manželovi Kanye Westovi Saint Pablo Tour. Sporila jej bežný očný make-up a nahý ret, nosila jej roztrúsené tmavé vlasy a nesla malú bielu fuzzy spojku.

Kim Kardashian

Bolo to denim-na-denim pre tento výlet, kde Kim húpal nadmernej košeľu, dieťa modrá podprsenka, a jean sukne s jasným vyhlásenie topánky.

Alo Ceballos / GC Images

Teraz sa rozprávame o tých topánkach. Úplne viditeľné topánky sa môžu podobať igelitovým vreckám viac ako high-end módne vyhlásenia, ale s Kim Kardashian West, skoro všetko ide. Vďaka jasnej podpätku na špičke, špicatým prstom a ševu, ktoré vybehli na prednej strane, nemôžu zakryť pedikúru Kardashian West, ale tentoraz ju odovzdáme. S pádom oficiálne na nás, topánky sú určite v sezóne, ale mysleli sme viac semiš alebo samet než silikón …

WATCH: Kim Kardashian West post-Baby Transformácia

SPRIEVOD: Kim Kardashian West Rocks má mikina a kožený korzet, aby sa Severozápad na filmy

Teraz, že Západ je N.Y.C. rodinná dovolenka skončila, premýšľame nad tým, či sa Kim po zvyšok svojho turné bude riadiť svojho manžela, strávi nejaký čas doma v Los Angeles so svojou rodinou alebo dokonca kombináciou obidvoch, vzhľadom na to, že má na ňu nespočetné súkromné ​​trysky likvidácie. Nemôžeme sa dočkať, kedy v ďalšom vystúpi!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 60

map