Najobľúbenejší rodinný recept Tiffani Thiessen vyžaduje len 6 prísad

Zatiaľ čo je jej ikonický Záchránený zvončekom charakter bol čiastočný zmrzlinovým pohárom, Tiffani Thiessen odvtedy rozšíril svoje kulinárske dielo o širokú škálu receptov, ktoré sa týždenne prezentovali na jej párty s tematikou Cooking Channel show, Večera u Tiffaniho. Zatiaľ túto sezónu sa herečka-zmenená-guru životného štýlu pripravil všetko od slaniny hamburgery na pečené kuracie hrniec koláč pre svojich hviezdnych hostí, vrátane Seth Green, Hilarie Burton, a Vanessa Lachey, aby sme vymenovali len niekoľko. A odpovedať na otázku v každom deväťdesiatich rokoch dievčaťa: Áno, jej bývalý plameň Bayside Mark-Paul Gosselaar sa pripojí na sezónu finále.

Ale to je ďalší príbeh. Keď nie je zábavná, Thiessenová je stále zaneprázdnená ako manželka hercovi Bradymu Smithovi a dcérskej matke k dcére Harperovi 5 a novorodenému synovi Holtovi. “V priebehu týždňa preferujem jedlá, ktoré sú veľmi rýchlejšie,” povedala nedávno V štýle cez telefón. “Harper miluje cestoviny.” Jej osobný favorit, hovorí Thiessen, je táto anjelská čierna paprika, ktorá je nalepená brokolicínskymi a campari paradajkami. “Základ je veľmi jednoduchý – stačí len šesť prísad,” hovorí. Znie to ako niečo, čo dokáže Kelly Kapowski zvládnuť.

tiffani Thiessen Shares Her Recipe for Angel Hair Pasta
Albertsons a Safeway Stores

Čierne korenie anjelové vlasy cestoviny s Broccolini a Campari Paradajky

Celkový čas: 25 minút

Čas prípravy: 15 minút

Doba varenia: 15 minút

činí: 4 – 6 porcií

prísady

1 libra Podpis Kuchyne anjel vlasové cestoviny
2 lyžice nesoleného masla, na kocky
½ šálky syra Pecorino Romano, strúhaného
Štipka soli Kosher
Štipka čerstvej mletého čierneho korenia
2 lyžice talianskej petržlenovej vňace, mleté

SÚVISIACE: Tiffani Thiessen na Čo Záchránený zvončekomKelly Kapowski by vám slúžil na večeru

Smery

Kuchyňské cestoviny podľa inštrukcií na obale. Teplú 12-palcovú panvicu na strednú teplotu; pridajte maslo a nechajte roztopiť. Pridajte varené cestoviny a hodte na kabát. Pridajte syr, soľ a korenie. Vrchol s mletou petržlenovou vňaťou a podávajte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − = 91

map