Najobľúbenejšie detské mená 2017 sú všetko o populárnej kultúre

Zatiaľ čo celebrity dlhodobo ovplyvnili názov hry pre dieťa (ahoj, Apple a Shiloh), tohtoročné výsledky nás skutočne prekvapili.

Webová lokalita Nameberry.com, venovaná všetkým, čo súvisí s názvom pre novorodencov, vydala zoznam najpopulárnejších dieťa z roku 2017 a výsledky vás môžu prekvapiť. Zoznam zaradil názvy na základe vyhľadávacej frekvencie webových stránok – a nie názvov, ktoré boli skutočne odovzdané deťom – o ktorých sa predpokladá, že lepšie predpovedajú budúce trendy. Ak sa táto teória ukáže ako pravdivá, ďalšia generácia bude mať na svojej agende veľa kultúrneho zachytenia. (Tu nájdete celý zoznam 200 mien.)

Spomedzi bežných podozrivých (Olivia, Charlotte, Rose, Ava) je zoznam top 20 populárnych dievčat, ktorých názvy sú zaokrúhlené niektorými nečakanými nováčikmi, vrátane Rumi (č. 11) a Arabella (19) – možno najlepšie známe ako Beyoncé Novorodenú dcéru Jay-Z a najstaršie dieťa Ivanky Trumpovej.

Bližšie po zozname nájdete Khaleesi (z Hra o tróny sláva) číslo 31 (predtým č. 765). Našťastie tento trend má svoje limity a Littlefinger sa ešte nepriblížil k prvým 100 …

Na strane chlapcov sú ešte viac prekvapení. Atticus stojí na č. 1 spolu s novým Milom v č. 6 (možno odrazom fanatizmu v okolí Toto sme my a viesť Milo Ventimiglia). V ďalšom zozname je Bodhi (č. 23), ktorý sa zdvihol z čísla 363 a mohol by byť kývnutím Nikki Reedovej a Ian Somerhalderovej dcéry, Bodhi Soleil, ktorá sa narodila v auguste alebo 3-ročného syna Megana Foxa , Bodhi Ransom.

VIDEO: Kris Jenner mal len nízke kľúčové potvrdenie Chloe a Kylie je tehotenstva?

Čo bude ďalej? Háček Gals, Elevens, a možno aj reputácia alebo dva? Budeme čakať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 67

map